Zarejestruj / Zaloguj

Makijaż permanentny wady i zalety

makijaż permamentny
Żyjemy w codziennym pośpiechu. Każda minuta jest dla nas ważna. Czasami nie ma czasu na poranny posiek, a gdzie tu dopiero mowa o makijażu. W tym wypadku makijaż permanentny jest zbawieniem, ale... To 'ale' właśnie sprawia, że wiele kobiet nie decyduje się jednak na ten rodzaj makijażu.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Co powinnaś wiedzieć zanim zrobisz makijaż permanentny

makijaż permanentny
Osoba wykonująca zabieg używa koloru jak artysta dostosowując pigment do typu urody klientki, koloru skóry i włosów. To czynniki bardzo istotne w mikropigmentacji. Niewłaściwie wybrany barwnik może zniszczyć cały makijaż permanentny choć technicznie doskonale wykonany.


Komentarze (6) Czytaj całość…

Makijaż permanentny - trwałość i precyzja

makijaż permanentny
Celem wykonania trwałego makijażu jest podkreślenie piękna każdej kobiety. Zabieg pozwala skorygować kształt brwi, ust, czy też podkreślić wyraz oczu. Makijaż permanentny stosuje się także do likwidacji lekkich przebarwień skóry, czy zatuszowania drobnych blizn.

Komentarze (19) Czytaj całość…

Makijaż permanentny - ceny

makijaz permanentny
Ceny makijażu permanentnego kształtują się na różnym poziomie, zależnie od gabinetu i stosowanej metody. Zabieg wymaga dużego artyzmu, solidnej wiedzy teoretycznej oraz praktycznej od osoby wykonującej zabieg. Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na jakość makijażu jest rodzaj stosowanych barwników oraz aparatu wykorzystywanego do zabiegu. A to wszystko wpływa na cenę.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Mikropigmentacja medyczna

Mikropigmentacja medyczna
Mikropigmentacja medyczna polega korygowaniu koloru skóry naszego ciała celem eliminacji defektów (np. blizny) lub tworzenia imitacji poszczególnych jej części (np. rekonstrukcja brodawki sutkowej). Skierowana jest w szczególności do osób po przebytych róźnych operacjach, w tym plastycznych, głównie z zakresu rekonstrukcji.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Makijaż permanentny - kolorymetria a kolor skóry

makijaż permanentny
Spośród wszystkich środków używanych w makijażu permanentnym wybór koloru jest najbardziej subiektywny i najtrudniejszy.  Osoba wykonująca zabieg używa koloru jak artysta dostosowując pigment do typu urody klientki, koloru skóry i włosów. To czynniki bardzo istotne w mikropigmentacji.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie