Zarejestruj / Zaloguj

Liposukcja brzucha - dyskomfort podczas zabiegu

liposukcja brzucha
Liposukcja to zabieg, którego celem jest korygowanie konturu ciała. Jest ona szczególnie zalecana dla osób ze szczupłą sylwetką. Stosuje się ją w przypadku zlokalizowania miejscowego nadmiaru tłuszczu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

CoolSculpting™ Kriolipoza redukuje boczki i fałdy z tkanki tłuszczowej

redukcja tłuszczu
CoolSculpting™ Kriolipoza, to nowoczesna, nieinwazyjna metoda usuwania tzw. "upartego tłuszczu". Metoda ta oparta na wykorzystaniu kriolipozy, eliminuje tkankę tłuszczową, przy użyciu technologii chłodzenia. Amerykańscy naukowcy odkryli, iż podskórne komórki tłuszczowe są naturalnie bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki otaczające.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Fosfatydylocholina, karnityna, kwas deoksycholowy - koktajl odchudzający

lipoliza
Prawie każdy ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni obserwują odkładające się wałeczki tłuszczu na ciele. Osoby prowadzące zdrowy tryb życia: uważają na dietę, systematycznie ćwiczą, a jednak, w niektórych partiach ciała ich ukształtowane mięśnie ukryte są pod tłuszczem.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Liposukcja ogólna charakterystyka różnych technik

liposukcja  charakterystyka metod
W poniższym artykule przedstawiamy ogólną charakterystykę różnorodnych technik liposukcji. Opisujemy zarówno te, które były stosowane w przeszłości, jak i te, które stosuje się obecnie.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Bielizna uciskowa - rola specjalnej odzieży po zabiegu liposukcji

liposukcja i bielizna uciskowa
Efekt zabiegu liposukcji w dużej mierze zależy od postępowania po zabiegu. W okresie rekonwalescencji zalecane jest noszenie specjalnej odzieży uciskowej. Ubranie takie dostarcza ciału dodatkowego ucisku komórkom skóry. Poprzez nacisk na skórę, elastyczna bielizna pooperacyjna sprawia, że wydzielające się płyny z organizmu cofają się z powrotem do głębszych warstw tkanek skóry.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liposukcja - rekonwalescencja po zabiegu

liposukcja rekonwalescencja
Zabieg liposukcji nie należy do bardzo skomplikowanych procedur, niemniej jednak należy mieć na uwadze, iż postępowanie po zabiegu może być kluczem do uzyskania lepszych efektów.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie