Zarejestruj / Zaloguj

Zabieg Silhouette-Lift® - wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Silhouette-Lift
Zabieg Silhouette-Lift® jest jednym z zabiegów, który można zaliczyć do grupy procedur średnio-inwazyjnych. Silhouette-Lift® to nowoopracowana technika zabiegowa, która nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego i trwa ok. 45 minut. Zabieg polegający na odpowiednim wprowadzeniu 4 nici z obu stron twarzy może być przeprowadzany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting skroniowy - egzotyczny wyraz twarzy

lifting_twarzy
Zabieg Silhouette Lift® przynosi naturalne efekty. Nie odmienia on twarzy radykalnie i nie wywołuje rezultatu w postaci „sztucznej maski”. Po procedurze twarz jest odmłodzona, a nie naciągnięta, czy rozciągnięta. W związki z powyższym zabieg jest zalecany dla osób, które chcą odzyskać owal twarzy i lekko podnieść opadającą skórę. Jest on również wskazany dla młodych, którzy chcą mieć pogodniejszy, zrelaksowany i milszy wyraz twarzy.


Silhouette-Lift - delikatny lifting

delikatny lifting
Obecnie coraz powszechniejsze stają się zabiegi, które nie ingerują w głębokie warstwy skóry. Częściej wykonuje się zabiegi gwarantujące naturalne efekty nie wprowadzające radykalnych zmian na twarzy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lifting skroniowy - egzotyczny wyraz twarzy

lifting skroniowy
Pierwsze zmarszczki widoczne wokół oczu oraz trwale zarysowane bruzdy nosowo – wargowe to jedne z pierwszych oznak starzenia. Czasami zmiany w strukturze skóry oraz osłabienie mięśni twarzy są tak duże, że proste zabiegi nieinwazyjne nie pomogą w odzyskać młodzieńczego owalu twarzy.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Endotine Ribbon - zalety przeprowadzenia zabiegu

endotine ribbon
Tradycyjne metody chirurgii plastycznej są coraz częściej zastępowane innymi mniej inwazyjnymi technikami. Implantacja Endotine Ribbon jest doskonałym przykładem zastosowania nowoczesnych technologii w chirurgii zajmującej się poprawą wyglądu człowieka. Wśród wielu zalet zabiegu wszczepienia Endotine Ribbon można wyróżnić m. in.:


Surgi Wire - minimalnie inwazyjna metoda na pozbycie się zmarszczek

surgi wire
Surgi Wire™ - zastosowanie zabiegu
Nici Surgi Wire™ są najczęściej stosowane do niwelowania:
- zmarszczek poprzecznych na czole,
- zmarszczek pionowych między brwiami,
- bruzd nosowo wargowych,
- obwisłych policzków,
- blizn potrądzikowych.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie