Zarejestruj / Zaloguj

Endoskopowy lifting brwi - przebieg zabiegu

endoskopwy lifting
Zabieg tego rodzaju zajmuje około 60 minut, może przedłużyć się do 1,5 godziny. Endoskopowy lifting brwi różni się od endoskopowego kompleksowego liftingu czoła rodzajem znieczulenia oraz miejscami nacięć.


Komentarze (1) Czytaj całość…

Lasery w chirurgii estetycznej - dermabrazja laserowa

dermabrazja_laserowa
W medycynie wykorzystuje się kilkanaście różnego rodzaju urządzeń laserowych. Ze względu na charakter oddziaływania na tkankę lasery można podzielić na dwie grupy: lasery wysokoenergetyczne (chirurgiczne) hard lasers i lasery niskoenergetyczne (biostymulacyjne) soft lasers.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - czego więcej można pragnąć?

liquid face lift
Operacja plastyczna – sama nazwa przyprawia, niektórych o nieprzyjemne dreszcze. Tradycyjny lifting skóry – czyli wykonywanie nacięć skóry i odpowiednie jej naciąganie, też nie wzbudza pozytywnych emocji. Jak więc można odjąć sobie parę lat bez bólu i niepotrzebnego strachu przed zabiegiem?

Komentarze (2) Czytaj całość…

Silhouette-Lift® - przebieg zabiegu

lifting
Silhouette-Lift jest zabiegiem, podczas którego pod skórą umieszczane są nici Silhouette. Ta nowoopracowana technika zabiegowa jest zaliczana do procedur mało-inwazyjnych. Poprawia ona wygląd całej twarzy, przywracając jej dawny owal poprzez odpowiednie naciągnięcie opadającej skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet® połączona z wypełnianiem zmarszczek

wodna liposukcja
Od kilku lat do technik wykonywania odsysania tłuszczu dołączyła wodna liposukcja z bezpośrednim wtryskiem do ciała (tłum. ang. water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet®).


Endoskopowy lifting czoła i brwi - przebieg zabiegu

endokopowy lifting
Endoskopowy lifting czoła i brwi jest operacją kompleksową poprawiającą zarówno wygląd czoła jak i brwi. Zabieg tego rodzaju trwa około 2 – 3 godziny.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie