Zarejestruj / Zaloguj

Porcelanowe licówki - młodzieńczy uśmiech na zawsze

licówki
Nakładanie porcelanowych licówek na zęby, to bardzo szybki i bezpieczny sposób na wyeliminowanie nieestetycznego wyglądu frontowej powierzchni zębów.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Licówki - zalety i wady

licówki
Metody stosowane przy upiększaniu uśmiechu są znane na świecie od wielu lat, doniesienia kliniczne potwierdzają ich skuteczność i bezpieczeństwo. Budując swój wizerunek coraz częściej zwraca się uwagę na ładny uśmiech. Bez wątpienia usta zaraz po oczach są miejscem, na którym wzrok rozmówcy skupia się najczęściej.  

Komentarze (3) Czytaj całość…

Nieinwazyjna estetyczna korekta uśmiechu

korekta uśmiechu
Ładny uśmiech to niewątpliwie atut w dzisiejszych czasach. Do gabinetów specjalizujących się w poprawianiu wyglądu zębów zgłasza się coraz więcej osób zainteresowanych poprawą swojego uśmiechu. Swoją decyzję o „odnowieniu zębów” argumentują zarówno przesłankami osobistymi, jak i zawodowymi. Coraz częściej szybką poprawą swojego uzębienia zainteresowane są osoby pełniące funkcje publiczne lub, których życie zawodowe wymaga nawiązywania kontaktów. Niewątpliwie harmonijny uśmiech wpływa na wizerunek człowieka oraz jego atrakcyjność.
 

Komentarze (8) Czytaj całość…

Lumineers - licówki bez szlifowania zębów

licówki
Zęby przednie wielokrotnie pozostawiają swoim właścicielom wiele do życzenia. Ukruszenie, przebarwienia, nierówna powierzchnia to problemy, z którymi boryka się wiele osób zarówno tych starszych, jak i bardzo młodych.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Porcelanowe licówki - korekta niechcianych szpar między przednimi zębami

porcelanowa licówka
Ładny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Któż nie dąży do tego, aby jego uśmiech był śnieżnobiały, beż żadnych krzywizn, szpar oraz przebarwień. Niestety idealny uśmiech jest bardzo często niedoścignionym marzeniem wielu osób, których zęby rosną w złym układzie.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Licówki - podział ze względu na materiały z jakich są wykonane (cz.1)

licówki
Samo założenie licówek nie jest zabiegiem prostym. Wymaga bardzo dużej precyzji zarówno od stomatologa, który je zakłada, jak i od technika dentystycznego, który taką licówkę przygotowuje. Licówki należy dopasować pod względem kolorystycznym do pozostałego uzębienia w jamie ustnej pacjenta, aby leczony ząb nie odbiegał kolorem od innych.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie