Zarejestruj / Zaloguj

Licówki Lumineers - sposobem na odnowę koron

Lumineers
Ultracienkie licówki Lumnineers mogą być stosowane nie tylko do korekty naturalnych zębów, ale również do przedłużenie estetycznego wyglądu wykonanym koronom oraz mostkom.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Licówki - ogólna charakterystyka wykonania zabiegu

licówki
Korekty nieestetycznych zębów poprzez nałożenie licówek można dokonać podczas dwóch wizyt u dentysty. Obecnie nowoczesne techniki mocowania licówek umożliwiają dentyście dobrze dopasować je do zębów. Kiedyś metody dopasowywania licówek do powierzchni zębów były tak mocne, że doprowadzały do uszkodzeń zębów, a nawet ich złamań.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Licówki pełnoceramiczne - aby przywrócić naturalne piękno uśmiechu

licówki pełnoceramiczne
Stomatolodzy na co dzień spotykają się z problemem nieestetycznego wyglądu zębów na skutek zniszczenia ich szkliwa. O zęby oraz ich biel można dbać za pomocą past wybielających. Jednak domowe sposoby wybielania zębów nie są skuteczne w wielu przypadkach np. w momencie, kiedy nastąpi mechaniczne uszkodzenie szkliwa zębów i zaczyna on tracić ładny wygląd. W takich przypadkach zalecane jest nałożenie licówek.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Poprawić naturę

natura, poprawa
Licówka to cienki płatek wykonany z porcelany, akrylu, kompozytu, bez podbudowy metalowej, który lekarz dentysta przykleja na przygotowany wcześniej ząb z przodu od strony licowej. Dzięki licówkom możemy wyeliminować wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów, zmieniając ich kolor, kształt, długość lub odbudowując brakujące fragmenty. Licówki kosmetyczne mogą być wykonane z akrylu, kompozytu (często służą jako licówki zastępcze) oraz porcelany.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Licówki - wskazania i przeciwskazania

licówki
Według ostatnich badań aż 75% ludności jest niezadowolonych ze swojego uzębienia i z chęcią poddałoby się zabiegom poprawiającym wygląd zębów. Współczesna stomatologia estetyczna stworzyła wiele możliwości poprawienia wyglądu naszych zębów. Nowoczesne technologie i wiedza pozwalają poprawiać naturę, poczynając od mało inwazyjnych metod w postaci licówek porcelanowych,  kończąc na koronach pełnoceramicznych.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Grillz - biżuteria na zęby

biżuteria na zęby
Moda oraz szokujące trendy wkraczają nawet do stomatologii. Grillz (nazywane również zderzakami na zęby) to wykonane z bardzo drogich kruszców nakładki na zęby. Im droższy budulec nakładki, im misterniejsze zdobienie, tym kosztowniejszy jest grillz.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie