Zarejestruj / Zaloguj

Epilacja laserem diodowym Light Sheer okolic bikini

epilacja okolic bikini
  Mankamentem niektórych laserów służących do trwałej epilacji włosów jest to, że nie mogą być one stosowane na wrażliwych obszarach ciała. Laser diodowy Light Sheer rozwiązał problem niechcianego owłosienia nawet na bardzo wrażliwej skórze, dzięki zastosowaniu końcówki chłodzącej, która skutecznie obniża temperaturę skóry podczas zabiegu.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Laserowe usuwanie włosów

laser, usuwanie włosów
Laser jest promieniowaniem optycznym, które można określić jako wzmocnienie światła przez stymulację emisji promieniowania. Promieniowanie obejmuje zarówno część widzialną (światło) jak i niewidzialną (ultrafiolet i podczerwień). Wykorzystanie światła laserowego pozwala na osiągnięcie wyjątkowych efektów. Działanie lasera polega na podgrzaniu zmiany chorobowej do wystarczająco wysokiej temperatury, aby spowodować jej zniszczenie i usunięcie z tkanki.

Komentarze (20) Czytaj całość…

Rodzaje laserów do usuwania włosów

Lasery do usuwania zbędnego owłosienia z ciała Wśród laserów do usuwania zbędnego owłosienia wyróżniamy:
- laser rubinowy,
- laser aleksandrytowy,
- laser diodowy,
- laser neodymowojagowy,
- laser tradycyjny łączony z technologią IPL (wysokoenergetycznymi lampami błyskowymi).
Podstawowym kryterium podziału laserów jest długość promieniowania (im fala światła laserowego jest dłuższa, tym głębiej urządzenie penetruje tkankę skóry).

Komentarze (16) Czytaj całość…

Epilacja laserem diodowym Light Sheer twarzy u kobiet

epilacja laserem doskonały sposób na pozbycie się zarostu
Trwałe usunięcie włosów na twarzy domowymi metodami jest całkowicie niemożliwe. Golenie, wyrywanie, czy też depilacja woskiem przynoszą bardzo krótkotrwałe efekty, przy czym golenie może przyczynić się do szybszego odrostu włosów. Nie trzeba podkreślać jak dużym problemem, a jednocześnie dyskomfortem jest wyrastanie włosów na twarzy kobiety. Włoski w okolicy ust, uszu, brody i policzków są wielokrotnie źródłem kompleksów dziewcząt oraz dojrzałych kobiet.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Epilacja laserowa Candela - bikini brazylijskie

epilacja laserowa
Candela to laser aleksandrytowy, który skutecznie usuwa mieszki włosowe na zasadzie fototermolizy, czyli usunięcia wszystkiego co posiada barwnik. Metoda ta jest obecnie najskuteczniejszą na rynku. Ma na celu trwale zredukować zbędne owłosienie, a także zatrzymać jego odrastanie. Ze skutecznością tej metody może jedynie równać się bezpieczeństwo jego stosowania.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Epilacja pach laserem diodowym Light Sheer

epilacja pach
Włosy pod pachami są ogólnie uważane za bardzo nieestetyczne. Nawet mężczyźni coraz częściej zgłaszają się do gabinetów celem trwałego pozbycia się włosów z tego obszaru ciała. Zazwyczaj osoby, które zgłaszają się na zabiegi trwałego usunięcia włosów spod pach motywują swoje postępowanie dwoma przesłankami: zwiększeniem estetyki ciała oraz dbaniem o jego higienę. Brak włosów pod pachami może przyczynić się do przedłużonego uczucia świeżości ciała, zwłaszcza w okresie letnim.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie