Zarejestruj / Zaloguj

Masaż sopelkami lodu oraz ciepłymi kamieniami bazaltowymi

masaż krio
Dobroczynny zabieg łączący w sobie elementy hydroterapii i krioterapii kompleksowo oddziałuje na całe ciało. W sposób szczególny jednak wygładza on skórę i niweluje cellulit.

Komentarze (21) Czytaj całość…

Termoradioczęstotliwość w walce z oznakami starzenia i nie tylko

termoradioczęstliwość
Wraz z upływem lat na naszym ciele zaczynamy zauważać nieodwracalne zmiany. Skóra zaczyna tracić jędrność i dawną elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Krioterapia

krioterapia
Obecnie coraz bardziej popularne stają się zabiegi upiększające ciało. Są one już nawet swego rodzaju modą wśród społeczeństwa XXI wieku, które uświadomiło sobie potrzebę dbania o wygląd zewnętrzny. Każdy chce co jakiś czas naładować się pozytywną energią. Często jednak nie możemy sobie pozwolić na długi wypoczynek w ośrodku odnowy biologicznej. Chcąc wynagrodzić sobie poranne pobudki do pracy, postoje w korkach, czy chwile stresu, szukamy nowych sposobów na odreagowanie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Zeltiq (kriolipoliza) - redukcja tkanki tłuszczowej na zimno

zeltiq kriolipoliza
Nawet bardzo zgrabne osoby borykają się z pewnymi niedoskonałościami swej sylwetki. Tu i ówdzie pojawiają się na ich ciele fałdki tzw. oponki tłuszczu, wałeczki i inne niechciane magazyny „słoninki”. Z pomocą dla osób z nienaganną sylwetką, które borykają się z miejscowym zatłuszczeniem sprawiającym wiele kłopotu i będącym trudnym do wyeliminowania, przychodzi zabieg wykorzystujący system Zeltiq.  

Komentarze (11) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie