Zarejestruj / Zaloguj

Plastyka szyi - ogólna charakterystyka zabiegu

plastyka szyi usunąć zmarszczki na szyi
Szyja jest pokryta bardzo cienką warstwą skóry, która jest delikatniejsza od tej pokrywającej twarz. Często dbając o młody wizerunek twarzy, ludzie nie koncentrują się na skórze szyi, która w rzeczywistości wymaga dużej troski.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Lifting szyi - krótki opis procedury

lifting szyi
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka. Często przeprowadzając tylko lifting szyi ludzie nie wykonując żadnej operacji na twarzy wyglądają nawet o 5 lat młodziej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Liposukcja szyi - pośrednią korektą kształtu całej twarzy

liposukcja szyi
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liposukcja szyi - ogólna charakterystyka

liposukcja szyi
Uwarunkowania genetyczne wpływają na rozkład tkanki tłuszczowej, która czasami w nadmiarze odkłada się na szyi. Przyczyniając się w ten sposób do powstania nieestetycznego, grubego podgardla. Zabieg chirurgiczny polegający na mechanicznym odessaniu nadmiaru tłuszczu z okolic szyi może przyczynić się do uatrakcyjnienia wyglądu człowieka - sprawia, iż dana osoba zaczyna wyglądać szczuplej, a twarz jej jest bardziej wyrazista. 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Modelowanie szyi

modelowanie szyi
Nieestetyczna szyja to bardzo częsty problem zarówno u osób stosunkowo młodych, jak i tych starszych. Luźna skóra na szyi postarza ludzi, sprawia, że wyglądają na zmęczonych. Bardzo często starsze osoby z luźniejszą skórą na szyi zatracają dawne młodzieńcze rysy oraz wyrazisty kontur twarzy.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Zabieg Silhouette-Lift® - wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Silhouette-Lift
Zabieg Silhouette-Lift® jest jednym z zabiegów, który można zaliczyć do grupy procedur średnio-inwazyjnych. Silhouette-Lift® to nowoopracowana technika zabiegowa, która nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego i trwa ok. 45 minut. Zabieg polegający na odpowiednim wprowadzeniu 4 nici z obu stron twarzy może być przeprowadzany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie