Zarejestruj / Zaloguj

Blepharoplastyka dolna - plastyka powiek dolnych

plastyka powiek dolnych
Plastyka powiek dolnych niweluje nadmiar tkanki tłuszczowej oraz zwiotczałą skórę z dolnej części oka. W rezultacie osoba, która poddała się zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Wykonanie zabiegu gwarantuje trwałe efekty i osiągnięcie zamierzonych celów. Po zabiegu zanikają tzw. „worki pod oczami”, które niejednokrotnie ujawniają się już w bardzo młodym wieku ludzi. Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami oraz zmarszczek w kątach oczu.


Komentarze (1) Czytaj całość…

Blepharoplastyka - plastyka powiek górnych i dolnych

plastyka powiek górnych
Plastyka powiek górnych i dolnych kompleksowo niweluje opadającą skórę oraz nadmiar tłuszczu z okolicy oczu. W rezultacie osoba, która poddała się temu zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Plastyka powiek gwarantuje trwałe efekty odmładzające. Dzięki niej spojrzenie pacjenta staje się bardziej wyraziste, a jego twarz wydaje się być bardziej wypoczęta. Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami, zmarszczek w kątach oczu oraz opadających brwi.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Zmiana kształtu oka

kształt oka
Wykreować swoje nowe oblicze
Każdy z nas ma prawo do bycia pięknym. Jeśli pragniemy mieć ładne i wyraziste oczy to obecnie dzięki rozpowszechnieniu zabiegów chirurgii plastycznej możemy wyzwolić się od władzy losu i wreszcie posiadać wygląd, na jaki zasługujemy. Jeśli ktoś czuje się źle ze swoim wyglądem to nigdy nie będzie pewny siebie. Ciężko mu będzie odnieść sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pamiętajmy - uroda daje siłę!

Komentarze (3) Czytaj całość…

Blepharoplastyka górna - plastyka powiek górnych

plastyka powiek górnych
Plastyka powiek górnych niweluje opadającą skórę na oczy. W rezultacie osoba, która poddała się zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Wykonanie zabiegu gwarantuje trwałe efekty i osiągnięcie zamierzonych celów.
Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami, zmarszczek w kątach oczu oraz opadających brwi.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Plastyka powiek - przed i po zabiegu

plastyka powiek
Konsultacje
Przed operacją plastyki powiek zawsze odbywa się konsultacja lekarska. Podczas, której pacjent/ka informuje lekarza o celach, jakie chce osiągnąć dzięki zabiegowi. Chirurg po oględzinach i ocenie stanu skóry, wstępnie określa, co będzie można osiągnąć dzięki plastyce powiek, a które z celów trzeba całkowicie wyeliminować. Następnie chirurg informuje o przebiegu operacji, możliwościach znieczulenia oraz badaniach, które należy wykonać przed operacją.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Worki tłuszczowe powiek - niechirurgiczna korekta fosfatydylocholiną

worki tłuszczowe powiek
Worki tłuszczowe powiek zniekształcają kontur całej twarzy. Nadają jej zmęczony wygląd, a spojrzeniu odbierają wyrazistość. Zwłaszcza u kobiet worki tłuszczowe na powiekach utrudniają wykonanie makijażu i w znacznym stopniu postarzają całą twarz.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie