Zarejestruj / Zaloguj

Implanty silikonowe piersi - kilka faktów

implanty piersi
Przed podjęciem decyzji o operacji powiększenia piersi warto jest poznać szczegóły odnośnie rodzajów oraz rozmiarów wkładek używanych do powiększania i korekty biustu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Redukcja piersi - korekta kształtu piersi za pomocą liposukcji

redukcja piersi
Natura nie zawsze jest dla wszystkich łaskawa. Nie każdy jest sprawiedliwie przez nią obdarowany, niektórzy otrzymują od niej za mało, a inni za dużo. Przerost piersi objawia się już u bardzo młodych kobiet. W takim wypadku jest to wynik obciążeń genetycznych oraz gospodarki hormonalnej.


Mastopeksja - korekta kształtu piersi

kształt piersi korekta
Kobiety często mają problem z kształtem piersi, które mogą być: nierówne, zbyt duże, bardzo zwiotczałe, o przerośniętej aureoli sutka, o sutkach skierowanych ku dołowi. W takich przypadkach można poddać się zabiegowi mastopeksji, którego celem jest poprawa wyglądu piersi.            

Komentarze (5) Czytaj całość…

Jak można wykorzystać nadmiar tłuszczu?

wykorzystanie tłuszczu
Obecnie wykonywane są zabiegi modelowania ciała za pomocą własnego tłuszczu. Operacje takie można nazwać „spełnieniem marzeń” wielu kobiet, które zazwyczaj patrząc w lustro chciałyby „trochę tu odjąć, a tam dodać”.

Komentarze (15) Czytaj całość…

Body Jet - unikalna efektywność w modelowaniu sylwetki

body jet
Nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki? Teraz możesz wymodelować swoje ciało dzięki nowemu urządzeniu Body Jet ®.
Każda z nas wielokrotnie staje przed lustrem i szczegółowo przygląda się swojemu ciału. Tu byśmy nieco ujęły, tam byśmy nieco dodały i wtedy efekt byłby naprawę fajny. Do tej pory możliwe było dokonanie części naszych zamierzeń. Mogłyśmy poddać się zabiegowi liposukcji i wysmukleć w pewnych okolicach.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Jet - nowy wymiar modelowania sylwetki

body jet
Metoda Body Jet ® jako jedyna na rynku pozwala na pełne modelowanie ciała. Podczas jednego zabiegu można odessać nadmiar tkanki tłuszczowej z pewnych okolic i przeszczepić ją w inne okolice np.: usunąć tkankę tłuszczową z okolic brzucha i talii a uzyskanym tłuszczem powiększyć lub ujędrnić piersi.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie