Zarejestruj / Zaloguj

Korekta kształtu brody - wszczepienie silikonowego implantu

broda, silikonowy implant
Korekta brody poprzez wszczepienie silikonowego implantu ma na celu nadanie jej ładnego, nowego kształtu. Obecnie tego typu zabiegi są uważane za bezpieczną metodę poprawy konturu twarzy. Szeroka gama rodzajów oraz wymiarów silikonowych implantów zapewnia osiągnięcie pożądanych efektów. Wybierając odpowiednio dopasowaną silikonową wkładkę można pozbyć się zbyt wklęsłej brody lub znacznie ją sobie powiększyć. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korekta kształtu brody - plastyka za dużej brody

broda, korekta
Korekta kształtu brody jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu nadanie twarzy harmonijnego wyglądu. Ładna definicja brody nadaje ładny kontur całej twarzy. Chirurdzy plastyczni, którzy specjalizują się w operacjach korekty kształtu nosa, powiek, czy też brwi w pierwszej kolejności badają na wizycie układ brody.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korekta podwójnego podbródka - ogólna charakterystyka zabiegu SlimLipo®

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek zniekształca owal twarzy. Sprawia on, że twarz nie jest ostro zarysowana i tym samym pogrubia cały wizerunek człowieka. Zbyt grubej brody właściwie nie można się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
SlimLipo® to nowa metoda liposukcji wykorzystująca działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne usunięcie podwójnego podbródka. Dodatkowo skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn.

Komentarze (4) Czytaj całość…

SlimLipo® - szybka korekta podwójnego podbródka

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek, to niewątpliwie dodatek zupełnie niepotrzebny nikomu do szczęścia. Psuje on wygląd całej twarzy, postarza ją i zniekształca jej owal. Osoby, które mają skłonności do tycia bardzo często mają problem z podwójnym podbródkiem.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie