Zarejestruj / Zaloguj

Sonoforeza - wykorzystanie ultradźwięków przy odmładzaniu

sonoforeza , ultradźwięki
Sonoforeza to zabieg wykorzystujący fale akustyczne do masażu oraz wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry. Zabieg ten jest doskonałym dopełnieniem innych działań kosmetycznych mających na celu odmłodzenie skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jonoforeza - doskonały sposób na przywrócenie zdrowego wyglądu skórze

jonoforeza , zdrowa skóra
Jonoforeza jest zaliczana do grupy zabiegów elektroleczniczych, polegających na wprowadzeniu do tkanek siłami pola elektrycznego jonów działających leczniczo. Do jonoforezy używane są tylko związki chemiczne, które ulegają dysocjacji elektrolitycznej.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Sonoforeza z witaminą P i bioflawonoidami - skuteczna walka z rozszerzonymi ...

sonoforeza
Skóra wrażliwa wymaga szczególnej troski i pielęgnacji. Jeśli jednak doszło już do zmian, które objawiają się widocznymi teleangiektazjami, to można zmniejszyć ich efekt poprzez zabieg wprowadzenia w skórę witaminy P, bioflawonoidów z czerwonych winogron i kory kasztanowca.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Retinol wprowadzany poprzez jonoforezę - na pomoc wiotczejącej skórze

jonoforeza, retinol
Retinol to składnik wielu preparatów kosmetycznych, którego nazwa kryje za sobą witaminę A w czystej postaci. Przeciwdziała on procesom starzenia i stymuluje proces odnowy komórek. Wprowadzenie go w czystej postaci w skórę człowieka zapewni uzyskanie korzystnych efektów odmłodzenia skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie