Zarejestruj / Zaloguj

Riduliza - minilifting skóry twarzy

riduliza lifting twarzy
Riduliza to nieinwazyjny zabieg, który spłyca zmarszczki za pomocą tzw. elektroakupunktury. Riduliza polega na wprowadzeniu w naskórek pomiędzy warstwę rogową a podstawną specjalnych elektrod igłowych, przez które przechodzą impulsy elektryczne. W miejscach poddanych działaniu impulsów tkanka skóry jest stymulowana i następuje w niej zwiększony podział komórkowy. W rezultacie dochodzi do aktywizacji enzymów kolagenowych i elastynowych do produkcji kolagenu oraz elastyny.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Izoliza - elektrolifting twarzy

izoliza elektrolifting
Inwazyjne zabiegi chirurgii plastycznej wzbudzają w ludziach wiele obaw przed bólem oraz niepożądanymi skutkami. Lepiej zapobiegać skutkom starzenia, niż później poddawać się operacjom. Jednym z zabiegów, który można wykonywać już, gdy pierwsze oznaki upływu lat pojawią się jest izoliza. Izoliza skutecznie wygładza płytkie zmarszczki oraz rozjaśnia skórę. Systematyczne serie zabiegowe mogą w znacznym stopniu opóźnić procesy starzenia.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie