Zarejestruj / Zaloguj

Zabieg laserowy światłem LED pobudzający włosy - zastosowanie terapii ...

włosy
Każdego dnia tracimy około 50 – 100 włosów, ponieważ wychodzenie jest naturalną fazą ich rozwoju. Niepokój mogą w nas wzbudzić natomiast kłęby wyciąganych włosów z wanny lub szczotki oraz wychodzące garściami kosmyki przy głaskaniu lub czesaniu głowy. Problem nadmiernego wypadania włosów może dotknąć, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Najważniejsze to w porę zareagować i skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Botox - lekarstwem na łysienie

łysienie
W ciepłej Kaliforni chirurg plastyczny odkrył zupełnie przez przypadek, iż Botox ma właściwości leczące łysienie. Obserwacji takiej dokonał podczas stosowania Botox’u w terapii anty-migrenowej. Zauważył, iż Botox w pewnym stopniu zachęca włosy do wzrostu, po tym jak zastosował Botox na głowie swojej mamy, która miała okropne bóle głowy po chemioterapii (jednym z zastosowań toksyny botulinowej w medycynie jest leczenie nadmiernych bólów migrenowych).

Komentarze (14) Czytaj całość…

Diatermia - zabieg na włosy

diatermia, włosy
Zabieg diatermii ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe wykorzystywane podczas zabiegu objętościowo podgrzewają skórę właściwą oraz tkankę podskórną na głębokość 3 – 5 cm. Wytwarzane ciepło powoduje ogrzanie komórek skóry i poprawia krążenie krwi.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie