Zarejestruj / Zaloguj

Terapia Photodynamic na zmiany skórne - przebieg zabiegu

terapia fotodynamiczna zmiany skórne
Terapia fotodynamiczna PDT (w języku ang. photodynamic therapy) jest metodą leczenia wykorzystywaną w medycynie i ostatnimi czasy została zaabsorbowana przez medycynę estetyczną. Jest to swoistego rodzaju forma śwaitłoterapii. Wykorzystuje złożone procesy fizykochemiczne, które zachodzą po uaktywnieniu światłem zaaplikowanego wcześniej światłoczułego związku chemicznego.


Sonoforeza - wykorzystanie ultradźwięków przy odmładzaniu

sonoforeza , ultradźwięki
Sonoforeza to zabieg wykorzystujący fale akustyczne do masażu oraz wtłaczania substancji aktywnych w głąb skóry. Zabieg ten jest doskonałym dopełnieniem innych działań kosmetycznych mających na celu odmłodzenie skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jonoforeza - doskonały sposób na przywrócenie zdrowego wyglądu skórze

jonoforeza , zdrowa skóra
Jonoforeza jest zaliczana do grupy zabiegów elektroleczniczych, polegających na wprowadzeniu do tkanek siłami pola elektrycznego jonów działających leczniczo. Do jonoforezy używane są tylko związki chemiczne, które ulegają dysocjacji elektrolitycznej.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Nici Aptos - relacja z przeprowadzonego zabiegu

nici aptos, zabieg
Zabiegowi implantacji nici Aptos poddałam się dokładnie trzy lata temu w wieku 32 i pół roku. Zanim zdecydowałam się na tę procedurę znalazłam w internecie dużo pozytywnych opinii na temat jej skuteczności i niewielkiej inwazyjności. Celem zabiegu w moim przypadku miało być zlikwidowanie niewielkich "chomików" w okolicy żuchwy, za których powstanie nie odpowiadał zły stan skóry (skórę mam w świetnej kondycji), a jedynie niewielki "nadmiar" tkanki tłuszczowej i budowa mięśniowa twarzy.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Nici Aptos - lifting twarzy i szyi

nici aptos, lifting
Na skutek starzenia człowiek traci zwięzłość tkanek budujących skórę. Tłuszcz stanowiący naturalną podporę dla skóry zaczyna zanikać powodując rozluźnienie jej struktury. Obszarami twarzy najdotkliwiej odczuwającymi ten brak elastyczności skóry są policzki, brwi, okolice oczu, ust oraz szyi. Najszybciej opadać zaczynają policzki i łuki brwiowe kreując w ten sposób zmęczony, starczy wygląd. Z tego też powodu zarówno kobiety jak i mężczyźni po trzydziestce zgłaszają się do klinik z prośbą o poradę. W ich przypadku nie ma jednak potrzeby sięgania po tradycyjne, operacyjne metody liftingu. Lekka korekta twarzy będzie w zupełności wystarczająca.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Działanie przeciwzmarszczkowe w mezoterapii bezigłowej

mezoterapia bezigłowa
Bezigłowa mezoterapia polega na wtłaczaniu leczniczych substancji w głąb skóry właściwej. Przyczynia się ona w ten sposób do widocznego i długotrwałego efektu odmłodzenia ciała oraz jego zregenerowania. Jak działa bezigłowa mezoterapia w przypadku terapii przeciwzmarszczkowej?

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie