Zarejestruj / Zaloguj

Złota maska

złota maska
W starożytnym Egipcie Kleopatra używała czystego złota do nakładania na twarz. W ten sposób chciała zatrzymać urodę aż do śmierci. Już w tak odległych czasach ludzie doceniali lecznicze właściwości złota. Jego cząsteczki dodawano do maści, opatrunków etc.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Cosmelan nieinwazyjna metoda na przebarwienia skóry

cosmelan
Innowacyjny kosmetyk Cosmelan dokonał przełomu w niwelowaniu wszelkich przebarwień na rynku medycyny estetycznej. Cosmelan stanowi mieszaninę substancji hamujących tyrozynazę – kluczowego enzymu w zachodzącym procesie formacji melaniny (barwnika) w skórze. Na rynku obecnie nie ma skuteczniejszej metody niż stosowanie powyżej opisanej maści na niwelowanie przebarwień.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Fosfatydylocholina - remedium na odtłuszczenie

fosfatydylocholina
Niektóre okolice ciała są niezwykle odporne na dietę i ćwiczenia. Czasami wraz z upływem lat i zdolnością organizmu do szybkiej przemiany materii, niepotrzebne złogi tłuszczowe zaczynają odkładać w różnych partiach ciała.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Mezoelektroporacja (mezoterapia bezigłowa) - różnorodność zabiegów

mezoterpia bezigłowa
Mezoterapia bezigłowa wykonywana urządzeniem Acthyderm poprzez zjawisko elektroporacji przygotowuje skórę do przyjęcia w jej głąb substancji aktywnych.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Mix - mix zabiegów na niedoskonałości ciała

body mix
Problemy z nierównomiernym odkładaniem się tłuszczu ma zdecydowana większość ludzi. Nawet bardzo szczupłe osoby o smukłej sylwetce narzekają na znaczne pokłady tłuszczu w niechcianych miejscach, takich jak np.: ramiona, brzuch, uda, czy też łydki.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Alternatywa do mezoterapii igłowej

mezoteriapia
Pomimo wielu zalet zabiegu mezoterpii igłowej, nie każdy decyduje się na tego typu zabieg. Mezoterpia igłowa jest sprawdzoną metodą, stosowaną od lat w medycynie estetycznej. Polega ona na przeprowadzeniu bardzo prostego zabiegu, który opiera się na wykonaniu serii precyzyjnych zastrzyków.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie