Zarejestruj / Zaloguj

Zmysłowe rzęsy - naturalne piękno jedwabiu

jedwabne rzęsy
Moda na piękne, długie i gęste rzęsy nigdy nie przeminie. Ładna wyrazista obudowa oczu jest zawsze pożądanym elementem urody. Dobry makijaż, drogi tusz pomogą w małym stopniu uzyskać spektakularny efekt bujnych rzęs.
Sztuczne rzęsy były kiedyś mocowane prostą techniką, która polegała na przyklejeniu wąskiego paska do górnej powieki, rzadziej zagęszczano dolne powieki. Efekt takiego działania był bardzo sztuczny i nietrwały. Obecnie opracowano bardzo precyzyjną metodę zagęszczania i przedłużania rzęs, która opiera się na technologii łączenia naturalnych nitek jedwabiu z pojedynczymi włoskami rzęs. Oprócz niesamowicie naturalnego rezultatu zabiegu, efekty są długotrwałe. Przymocowane jedwabne przedłużenie utrzymuje się na rzęsach do momentu ich naturalnego wypadnięcia, czyli przez okres około 1-2 miesięcy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

ELOS - laser wiecznej młodości, ogólna charakterystyka technologii

elos
Obecnie już na całym świecie stosuje się innowacyjną technologię ELOS w walce z oznakami starzenia. Technologia ELOS skutecznie walczy z: płytkimi bliznami potrądzikowymi, powiększonymi porami, zmarszczkami powierzchniowymi, przebarwieniami skóry, oznakami fotostarzenia, popękanymi naczynkami, zwiotczałą skórą.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Rekonstrukcja paznokcia - ogólna charakterystyka procedury w przypadku ...

rekonstrukcja paznokcia
Rekonstrukcja paznokcia wykonywana jest w przypadku zaatakowania go grzybicą lub zbyt dużego jego wycięcia oraz na skutek innych uszkodzeń płytki paznokcia. Procedura rekonstrukcji paznokci rozpoczyna się od odpowiedniego oszlifowania zniekształconej płytki paznokcia. Czasami uszkodzenie płytki paznokcia grzybicą jest tak duże, iż jej oszlifowanie musi być wykonane w dwóch etapach tzn. podczas pierwszego zabiegu jest ona oszlifowana i po około 2 – 3 tygodniach procedura jest powtarzana.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Cienie pod oczami - poważny problem estetyczny

cienie pod oczami
Piękna, rozświetlona twarz do ideał, do którego większość ludzi dąży. Sławne osoby z pierwszych stron gazet próbują zatuszować niedoskonałości poprzez makijaż. Puder oraz korektor w sztyfcie nie są obce nawet mężczyznom ze świata tzw. celebrytów. Takie tuszowanie niedoskonałości jest na co dzień bardzo kłopotliwe i czasochłonne.

Komentarze (19) Czytaj całość…

Aerofat - modelowanie i odmładzanie

aerofat
Modelowanie ciała związane jest z niezwykle ciężką pracą. Niestety nie wszyscy są obdarowani przez naturę proporcjonalnie ukształtowaną sylwetką. Dosyć często, zwłaszcza na ciele kobiet tłuszcz odkłada się nieregularnie. Najczęściej „upatruje” sobie on konkretne części ciała, z których bardzo trudno go wyeliminować. Okazuje się, że dużą pomocą w terapii odchudzającej może przyjść zabieg Aerofat nazywany również lipodermolog’ią. Dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu jest jego działanie odmładzające.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Odmładzanie dłoni - zastosowanie Cosmelan

cosmelan
Objawy starzenia nie ujawniają się tylko na twarzy, są również widoczne na dłoniach. To właśnie skóra na dłoniach zdradza wiek człowieka, zwłaszcza u kobiet, które z natury mają delikatniejszą skórę. Zastosowanie innowacyjnego kosmetyku Cosmelan® na dłonie, wpływa na wygładzenie zmarszczek, a w szczególności na widoczną redukcję przebarwień tzw. starczych plam.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie