Zarejestruj / Zaloguj

Agyptos - modelowanie poprzez ciepłe owijanie

agyptos
Podążając śladami Kleopatry znajdziemy starożytne zapisy oraz ślady pierwszych zabiegów pielęgnujących ciało. Jednym z nich jest ekskluzywny zabieg Agyptos, polegający na modelowaniu ciała poprzez drenaż, wykonany za pomocą odpowiedniego owinięcia ciała nasączonymi dobroczynnymi substancjami bandażami.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Co się dzieje z komórkami tłuszczowymi jak chudniemy?

komórki tłuszczowe
Chudnąc spalamy nasze kropelki tłuszczu. W efekcie komórka tłuszczowa pozostaje opróżniona i głodna, gotowa przyjąć następnym razem jeszcze większą porcję molekuł tłuszczowych. Pusta komórka tłuszczowa ulega spłaszczeniu.
Dieta, ćwiczenia pomogły nam spalić kropelki tłuszczu, które wydaliliśmy z organizmu. Niestety ciepłych mieszkanek dla kropelek tłuszczu nie możemy sami zburzyć.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Mezoterapia bezigłowa poprzez diatermię - odmłodzić skórę

mezoterapia bezigłowa
Diatermia ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe dzięki swojemu objętościowemu działaniu podgrzewają skórę na głębokość 3-5 cm.  


Lipoliza iniekcyjna - problemy związane z zabiegiem oraz różne stanowiska ...

lipoliza iniekcyjna
Zastrzyki wykonane metodą lipolizy iniekcyjnej (lipodissolve, lipostabil, lipoterapia) na pewno rozpuszczają tłuszcz. Niemniej jednak nikt nie zbadał do końca, co dzieje się z rozpuszczonym tłuszczem. Obecny stan wiedzy pozwala wysnuć wnioski, że jego znaczna część trafia do wątroby i tam jest filtrowana. Wielu lekarzy uważa, że duża dawka tłuszczu może spowodować uszkodzenie wątroby.

Komentarze (1) Czytaj całość…

IPL - rozszerzone naczynka oraz rumień twarzy i innych partii ciała

rumin twarzy IPL rozszerzone naczynka
Technologia IPL jest obecnie jedną z najbardziej popularnych na rynku dermatologiczno – kosmetycznym. Większość ludzi kojarzy ją z typowymi zabiegami laserowymi, nie mniej jednak nie ma ona nic wspólnego z laserem. Tłumacząc skrót IPL na język polski, to technologia intensywnego pulsacyjnego światła. Pierwsze urządzenie, które zostało skonstruowane w oparciu o wyżej wymienioną technologię nazywało się „muliti-światłem”.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Kosmetologia w Klinice Ambroziak Estederm

klinika ambroziak
Kosmetologia jest obecnie najnowocześniej rozwijającą się dziedziną dermatologii.  Wynika to z zainteresowania zdrowym stylem życia, dbałością o sylwetkę i wygląd. Dziedzina ta zajmuje się poprawianiem i przywracaniem urody. Jest to nauka powiązana z farmacją, fizjoterapią, dietetyką oraz chemią.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie