Zarejestruj / Zaloguj

Usuwanie rozstępów za pomocą kolagenu

usuwanie rozstepów kolagen
Rozstępy to problem, który dotyczy wielu osób w różnym wieku. Objawiają się one jako zmiany na skórze, które przypominają sieć, wrzecionowatych pasm ścieńczałej skóry. Początkowo są one wybrzuszone, obrzękowe, a później przybierają formę cieńszej skóry, która różni się od zdrowej kolorem i grubością.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Mezoterapia na rozstępy - zastosowanie przy ich zwalczaniu

mezoterapia, rozstępy
Rozstępy pojawiają się na skórze u osób w różnym wieku. Są problemem, który dotyka wielu ludzi zarówno starszych, jak i młodszych. Przyjmują one postać szerokich, równoległych pasów na skórze. Czasami rozstępy są małe i przypominają rozległe, jakby rozciągnięte zmarszczki. Mogą one również przyjąć formę bardzo nieestetycznych pręgów, przypominających blizny. 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Beauty Defect Repair - eliminacja defektów skóry

beauty defect repair
Skóra człowieka wymaga odpowiedniej pielęgnacji zintegrowane oddziaływanie codziennych zabiegów higienicznych oraz profesjonalnie wykonane procedury mogą w sposób skuteczny wspomóc walkę z opóźnianiem procesów starzenia. Obecnie medycyna estetyczna dąży do stosowania jak najskuteczniejszych metod dbania o kondycję skóry bez ingerencji chirurgicznej. Bez wątpliwości zabiegi, podczas których nie nacina się skóry, cieszą dużą popularnością wśród osób zainteresowanych nowymi metodami odmładzania.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Terapia Photodynamic - terapia likwidująca wszelkie przebarwienia na skórze

terapia photodynamic przebarwienia
Na skórze człowieka często pojawiają się różnego rodzaju przebarwienia, które czasami wyglądają bardzo nieestetycznie. Zwłaszcza, jeśli utworzą się na bardzo widocznych obszarach ciała np. na twarzy lub dekolcie.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Mezoterapia DMAE - profilaktyka przeciwstarzeniowa

mezoterapia DMAE
Wraz z upływem lat skóra zaczyna wiotczeć. Pierwsze oznaki utraty jędrności są widoczne na obszarach ciała, które pokrywa cienka warstwa, delikatnej skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Fosfatydylocholina, karnityna, kwas deoksycholowy - koktajl odchudzający

lipoliza
Prawie każdy ma problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni obserwują odkładające się wałeczki tłuszczu na ciele. Osoby prowadzące zdrowy tryb życia: uważają na dietę, systematycznie ćwiczą, a jednak, w niektórych partiach ciała ich ukształtowane mięśnie ukryte są pod tłuszczem.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie