Zarejestruj / Zaloguj

Usta - ogólna charakterystyka rodzajów zabiegów

usta, zabiegi
Ładny harmonijny kontur ust oraz proporcjonalne ich kształty są bardzo pożądanymi cechami twarzy człowieka. Miękka, gładka powierzchnia warg oraz brak na nich zmarszczek to główne atrybuty pięknych ust. Ponadto, różowawy kolor oraz ładnie wykształcone załamanie górnej wargi dopełniają kanon piękna ludzkiej twarzy. Wyraziste, pełne usta robią na każdym wrażenie.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Artefill - z każdym dniem młodszy wygląd

artefill wypełniacze
Artefill® to połączenie kolagenu pochodzenia zwierzęcego z polimetylo-metakrylanem (plexiglass PMMA – materiał używany już od 50 lat do wykonywania implantów medycznych). Prościej ujmując Artefill® to wypełniacz tkankowy składający się z mikrogranulek polimerowych znajdujących się w oczyszczonym kolagenie bydlęcym.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Gore-Tex - implant trwały pełniący funkcję wypełniacza tkankowego

gore-tex wypełniacz
Gore-Tex® - historia wypełniacza
Historia Gore-Tex’u sięga 1971 roku. Był on wtedy stosowany w chirurgii naczyniowej, do rekonstrukcji uszkodzonych żył. Wkrótce odkryto, że może on być również używany w medycynie estetycznej, jako permanentny wypełniacz tkankowy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Aquamid - naturalny wygląd i doskonałe samopoczucie

aquamid wypełnienie zmarszczek
Trudno sobie wyobrazić bardziej naturalny wypełniacz od nowego, rewolucyjnego wyrobu medycznego, jakim jest składający się w 97,5% z wody, a w 2,5% poliakrylamidu Aquamid®. Ten unikatowy tkankopodobny żel, przybierający formę swoistego rodzaju biokompatybilnego implantu, po wstrzyknięciu pozostaje na stałe w skórze. Implant jest później całkowicie niewyczuwalny.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie