Zarejestruj / Zaloguj

Implanty silikonowe piersi - kilka faktów

implanty piersi
Przed podjęciem decyzji o operacji powiększenia piersi warto jest poznać szczegóły odnośnie rodzajów oraz rozmiarów wkładek używanych do powiększania i korekty biustu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Implant mięśnia piersiowego - ogólna charakterystyka budowy implantu

implant  mięśnia piersiowego
Implant mięśnia piersiowego – stosowanie wkładek
Implanty silikonowe są głównie stosowane do poprawy konturu klatki piersiowej u mężczyzn. Ich budowa różni się swą konsystencją od wkładek stosowanych przy operacjach augmentacji piersi u kobiet.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Implanty mięśnia piersiowego - opis zabiegu

implanty mięśnia piersiowego u mężczyzn
Jeszcze niedawno główną grupę osób zainteresowanych zabiegami stanowiły kobiety. Obecnie również i mężczyźni stali się otwarci na rozwiązania chirurgii plastycznej. Coraz częściej odwiedzają oni lekarzy chirurgów, prosząc o poprawę swojego wyglądu.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Silikonowe implanty policzków - trwała korekta kształtu twarzy

implanty policzków
Wygląd zewnętrzny jest dla każdego bardzo ważny. Wyraz twarzy człowieka ma niezwykle istotne znaczenie. Kształt policzków wpływa na cały wizerunek danej osoby. Bardzo częstym problemem, z którym borykają się ludzie są zapadnięte policzki lub brak widocznych kości policzkowych.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Modelowanie pośladków implantami - rodzaje implantów

implanty pośladków
Ładne kształtne pośladki są atutem w wyglądzie kobiet. Ich wielkość oraz definicja są w dużym stopniu zdeterminowane genetycznymi uwarunkowaniami budowy ciała człowieka. Nawet odpowiednio dobrane ćwiczenia fizyczne oraz siłowe nie są w stanie w pełni wymodelować zgrabnie wystających pośladków.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Implanty piersi - ryzyko związane z zabiegiem

implanty piersi ryzyko
Operacja implantacji wkładek silikonowych jest uważana za jeden z bezpieczniejszych zabiegów, niepowiązanych z dużym ryzykiem niepowodzenia. Niemniej jednak w szczególnych wypadkach może dojść do powikłań, które najczęściej nie są przypisywane błędom lekarskim.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie