Zarejestruj / Zaloguj

Botox lift - uzupełnieniem leczenia implantologicznego

botox lift
Czy można po wyjściu od stomatologa wyglądać młodziej, o co najmniej 5 lat? Okazuje się, że kliniki stomatologii estetycznej, co raz częściej łączą leczenie implantologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odkryli, bowiem że takie zintegrowane współdziałanie wielu specjalistów pozwala na zwiększenie efektów estetycznych leczenia, a tym samym wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjenta/ki.


Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą zamkniętą

implanty stomatologiczne
Utrata zębów jest dla każdego nieprzyjemną sytuacją. Niestety jest to proces nieunikniony powiązany z nieodwracalnymi skutkami starzenia. Czasami na skutek przebytych chorób, zażywania niektórych leków oraz różnych wypadków losowych można utracić bardzo szybko stosunkowo dużą liczbę zębów nawet w przypadku bardzo młodego wieku.


Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą

implanty stomatologiczne
Zbyt nisko położone dno zatoki szczękowej uniemożliwia wprowadzenie implantów. Dotychczas diagnoza o zbyt niskim dnie zatoki dyskwalifikowała pacjenta do leczenia implantologicznego.


Przeszczep kości i sterowana regeneracja kości - przygotowanie do leczenia ...

implanty stomatologiczne
Dotychczas zły stan kostny szczęki oraz żuchwy uniemożliwiał leczenie implantologiczne. Obecnie dzięki procedurom przeszczepu kości oraz jej sterowanej regeneracji można uzupełnić braki kości.


Regeneracja kości - kiedy stan kości nie pozwala na wszczepienie implantów

implanty stomatologiczne
Dla osób, których stan kości jest nieodpowiedni na wszczepienie implantów, opracowano metodę je regenerującą i wzmacniającą. Okazuje się, bowiem że kości szczęki można odbudować, jeśli nie nadają się one do przeprowadzenia zabiegu wszczepienia implantów. Kości szczęki można zregenerować m.in. poprzez wszczepienie tkanki ludzkiej (kości liofilizowanej), zwierzęcej lub syntetycznej.


Przeszczep kości - zalecenia pooperacyjne

implanty stomatologiczne
Braki zdrowej ilości kości w szczęce jeszcze kilkanaście lat temu eliminował całkowicie możliwość wykonania zabiegu implantacji wszczepów tytanowych, na których opierają się uzupełnienia protetyczne. Dzięki uzupełnieniu braków w kości szczęce można odtworzyć solidny fundament, do zastosowania implantów. Zabiegi regeneracji kości w szczęce to niewątpliwie spełnienie oczekiwań pacjentów, dla których do tej pory nie było możliwości na odtworzenie uzębienia za pomocą wszczepów tytanowych.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie