Zarejestruj / Zaloguj

Cztery dni do Sylwestra - intensywne odnowienie

ipl
Świąteczne objadanie i „polegiwanie” z całą pewnością da nam się we znaki podczas mierzenia sylwestrowych kreacji. Trudno jednak podczas świąt odmawiać sobie tradycyjnych potraw i wciąż liczyć kalorie. Lepiej chyba dobrze wykorzystać okres między świąteczny i maksymalnie wypełnić czas zabiegami spalającymi tkankę tłuszczową oraz wygładzającymi skórę.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Terapia Photodynamic - terapia likwidująca wszelkie przebarwienia na skórze

terapia photodynamic przebarwienia
Na skórze człowieka często pojawiają się różnego rodzaju przebarwienia, które czasami wyglądają bardzo nieestetycznie. Zwłaszcza, jeśli utworzą się na bardzo widocznych obszarach ciała np. na twarzy lub dekolcie.

Komentarze (2) Czytaj całość…

IPL - rozszerzone naczynka oraz rumień twarzy i innych partii ciała

rumin twarzy IPL rozszerzone naczynka
Technologia IPL jest obecnie jedną z najbardziej popularnych na rynku dermatologiczno – kosmetycznym. Większość ludzi kojarzy ją z typowymi zabiegami laserowymi, nie mniej jednak nie ma ona nic wspólnego z laserem. Tłumacząc skrót IPL na język polski, to technologia intensywnego pulsacyjnego światła. Pierwsze urządzenie, które zostało skonstruowane w oparciu o wyżej wymienioną technologię nazywało się „muliti-światłem”.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Terapia Photodynamic na zmiany skórne - przebieg zabiegu

terapia fotodynamiczna zmiany skórne
Terapia fotodynamiczna PDT (w języku ang. photodynamic therapy) jest metodą leczenia wykorzystywaną w medycynie i ostatnimi czasy została zaabsorbowana przez medycynę estetyczną. Jest to swoistego rodzaju forma śwaitłoterapii. Wykorzystuje złożone procesy fizykochemiczne, które zachodzą po uaktywnieniu światłem zaaplikowanego wcześniej światłoczułego związku chemicznego.


IPL - usuwanie tatuaży za pomocą intensywnie pulsacyjnego światła

usuwanie tatuaży IPL
Światło IPL może być wykorzystywane do usuwania tatuaży. Działa ono na zasadzie penetracji skóry, która ma doprowadzić do usunięcia kolorowych pigmentów ze skóry. W rezultacie tego procesu mogą powstać blizny oraz drobne przebarwienia skóry.


IPL w fotoodmładzaniu

IPL, fotodmładzanie
Starzenie skóry dotyka każdego człowieka. Jest to problem, który prędzej, czy później ujawnia się i niekorzystnie wpływa na samopoczucie. Zamiany w organiźmie, styl życia oraz środowisko zewnętrzne niekorzystnie oddziałują na stan skóry. Czasami proces starzenia skóry jest znacznie przyspieszony przez tryb życia, jaki prowadzi dana osoba lub inne czynniki, jak np. ciężkie warunki pracy. Ponadto, nadmierna ekspozycja skóry na słońce może w znacznym stopniu przyczynić się do utraty młodzieńczego wyglądu. 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie