Zarejestruj / Zaloguj

SPA - nowoczesne zabiegi

 spa zabiegi
HAIR SPA – SPA dla włosów
Gamma PGA Hair Treatment System – sposobem na poprawę wyglądu włosów
Badania przeprowadzone w salonach SPA wykazały, że urządzenie, które wytwarza ultradźwiękową nano mgłę w połączeniu z gammapga i jonami ujemnymi tworzy nawilżający ładunek, który ma pozytywny wpływ zarówno na skórę twarzy jak i kondycje włosów. Głębokie nawilżenie powoduje efekt natychmiastowy. Po zabiegu włosy są błyszczące, miękkie i zdrowsze. Poprawia się również stan skóry głowy. Koszt takiego zabiegu to około 100 PLN.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Kuracja przeciw wypadaniu włosów

wypadanie włosów
Wypadanie włosów to naturalny proces, który determinowany jest cyklem ich życia. Dziennie człowiekowi może wypaść ok. 100 włosów i taka liczba nie powinna budzić żadnych obaw. Włosy najczęściej wychodzą podczas mycia i czesania głowy.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Rytuał Tee Tree - piękne włosy

rytułał tee tree
Zabieg Tee Tree jest odpowiedni szczególnie dla zniszczonych włosów, zapobiega tworzeniu się łupieżu oraz wpływa na jego likwidację. Dodatkowo  przywraca skórze głowy jej naturalne funkcje.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Skrzyp polny - zabieg pielęgnacyjny na włosy

skrzyp polny
Zabieg ze skrzypu polnego należy do kuracji odżywiających włosy. Ponadto, pozytywnie wpływa na ich zdrowy wygląd. Zabieg ze skrzypu polnego odżywia zniszczone włosy oraz nawilża ich suche końcówki. Oprócz pielęgnacyjnych walorów zabieg wzmacnia ochronną strukturę włosa i broni go przed dalszym niszczeniem oraz pomaga zapobiegać przenikaniu szkodliwych substancji we włosy.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie