Zarejestruj / Zaloguj

LipoShock - skuteczną terapią na cellulit oraz miejscową otyłość

 liposhock
LipoShock to zabieg, który łączy w sobie działanie fal dźwiękowych i ultradźwięków do zwalczania cellulitu oraz usuwania nadmiaru tłuszczu z obszarów, gdzie nagromadził się w w dużej ilości. Terapia LipoShock redukuje cellulit, nadmiar tłuszczu oraz modeluje sylwetkę.

Komentarze (5) Czytaj całość…

LipoShock - zastosowanie fal dźwiękowych oraz ultradźwiękowych w walce z ...

liposhock
Miejscowa otyłość jest bardzo trudnym defektem do wyeliminowania. Nawet osoby ze wzorową sylwetką mogą mieć problem z nadmiernie odkładających się tłuszczem np. na brzuchu, udach czy też łydkach. Takie nagromadzone, odosobnione „wyspy” tkanki tłuszczowej są odporne na wszelkie działania człowieka, takie jak: wysiłek fizyczny, czy też ograniczanie spożywania, niektórych pokarmów.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Diatermia - zabieg na włosy

diatermia, włosy
Zabieg diatermii ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe wykorzystywane podczas zabiegu objętościowo podgrzewają skórę właściwą oraz tkankę podskórną na głębokość 3 – 5 cm. Wytwarzane ciepło powoduje ogrzanie komórek skóry i poprawia krążenie krwi.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Fale radiowe w dermatologii estetycznej - czy zawsze znaczą to samo? ...

fale radiowe
Zabiegi z wykorzystaniem RF nie wyłączają z aktywności dnia codziennego, ale w zależności od technologii urządzenia wykazują różnorodną skuteczność.
Fale radiowe znalazły szerokie zastosowanie w dziedzinach takich jak chirurgia, neurologia, kardiologia, ortopedia i w ostatnim czasie dermatologia estetyczna, wykorzystując termiczne uszkodzenie kolagenu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Fale radiowe w dermatologii estetycznej - czy zawsze znaczą to samo? ...

fale radiowe
Metoda thermage została wynaleziona w 1995 r. przez dr Edwarda W. Knowltona. Przez kolejne lata była udoskonalana, aby w 2002 otrzymać certyfikat bezpieczeństwa i jakości FDA w celu poprawy napięcia skóry twarzy, szyi i ciała.


Fale radiowe w dermatologii estetycznej - czy zawsze znaczą to samo? ...

fale radiowe
W ostatnich latach literatura medycyny estetycznej i kosmetologii zarzuca nas reklamami o radiofrekwencji (w skrócie RF) i różnorodnych urządzeniach wykorzystujących ją,  niewiele tłumacząc, jakie jest jej praktyczne zastosowanie i jakie realne wymagania stawiać producentom urządzeń. Jest to tym bardziej istotne, że radiofrekwencja to nie słowo wytrych i panaceum na starzejącą się skórę,  tylko określony termin fizyczny, który oznacza fale radiowe o różnej częstotliwości i właściwościach fizycznych, co znajduje przełożenie na ich praktyczne zastosowanie.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie