Zarejestruj / Zaloguj

UltraShape - niszczyciel tłuszczu

ultrashape, tłuszcz
Nawet bardzo szczupłe osoby mają problemy z odkładającym się tłuszczem, w niektórych obszarach swojego ciała. Ćwiczenia, odpowiednia dieta nic nie zdaje skutecznego egzaminu, w niwelowaniu nadmiaru złogów tłuszczowych. Szeroko stosowane chirurgiczne metody redukcji tkanki tłuszczowej są, co raz częściej stosowane przez zdesperowanych ludzi.

Komentarze (1) Czytaj całość…

VASER Hi Def (Lipomioplastyka) - precyzyjne modelowanie sylwetki

vaser lipo liposukcja
Praca nad ładnie ukształtowanym ciałem jest niezwykle trudna. Bardzo ciężko jest wyrzeźbić pięknie wykształcone mięśnie, które będą proporcjonalne, wypukłe, widocznie odseparowane, symetryczne i nie za duże. Osoby prowadzące zdrowy tryb życia, bardzo często doświadczają trudu uzyskania ładnej definicji ciała. Uważają one na dietę, systematycznie ćwiczą, a jednak, w niektórych partiach ciała ich ukształtowane mięśnie ukryte są pod tłuszczem. Często osoby, które zawodowo zajmowały się sportem i mają dobrze rozbudowaną masę mięśniową, po zaprzestaniu regularnych treningów zaczynają „zatłuszczać się”.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Bella II Therma (radio frequency) - piękna skóra pod każdym względem

bella II therma
Bella II Therma to nazwa urządzenia, które wykorzystuję technologię RF (radio frequency – częstotliwość radiową) do kompleksowej pielęgnacji skóry. Maszyna ta jest swoistego rodzaju „kombajnem” do wykonywania szerokiej gamy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, SPA & Wellness oraz kosmetyki profesjonalnej.


Vaser Lipo - ogólna charakterystyka zabiegu

vaser lipo liposukcja
Vaser Lipo to zabieg liposukcji, podczas którego wykorzystywane są ultradźwięki. Zabieg składa się z trzech zasadniczych etapów.

Komentarze (1) Czytaj całość…

VIP Lipoline Duo - zastosowanie elektrostymulacji oraz ultradźwięków w ...

lipoline duo
Modelowanie ciała to w istocie bardzo trudny i mozolny proces. Wymaga poświęcenia oraz wielu wyrzeczeń. Niewątpliwie każdy chce wyglądać atrakcyjnie i mieć piękną sylwetkę. Należy jednak zauważyć, że najlepsza dieta oraz ułożony trening nie będą działały kompleksowo na ciało człowieka. Warto nadmienić, iż racjonalne odżywianie pomaga zredukować wagę, ćwiczenia zaś dodatkowo uruchamiają proces spalania tkanki tłuszczowej i uelastyczniania skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lamprobe - zamykanie naczynek bez bólu za pomocą fal radiowych

lamprobe
Rozszerzone naczynka powstają na skórze na skutek wielu czynników - u kobiet jest to najczęściej efekt działania estrogenów. Największe zagrożenie powstawaniem rozszerzonych naczynek powstaje w wieku dojrzewania organizmu oraz w okresie przekwitania. Wtedy może dojść do rozszerzenia kruchych naczyń i ich pękania.
 

Komentarze (4) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie