Zarejestruj / Zaloguj

Cellulaze™ - skuteczne usuwanie cellulitu

cellulit
Cellulaze™ jest innowacyjną, a przede wszystkim efektywną metodą walki z cellulitem. Zabieg przeprowadzany jest w sposób mało inwazyjny, a efekty jakie daje są długotrwałe. Metoda jest rekomendowana przez Amerykańską Agencje ds. Żywności i Leków.
 


Kawitacja ultradźwiękowa - żegnaj pomarańczowa skórko

cellulit
O tym jak ciężko jest pozbyć się zbędnych kilogramów oraz cellulitu wie prawie każdy. Niechciane oponki na brzuchu, odkładające się boczki na plecach, druga broda, pulchne kolana, ręce ulane bez konturu i wyraźnego kształtu, to zaledwie kilka mankamentów, których niejedna osoba chce pozbyć się.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Fonoforeza - skuteczna aplikacja substancji odżywczych

zabiegi estetyczne
Fonoforeza to zabieg, podczas którego wykorzystywane są drgania ultradźwiękowe o częstotliwości 3MHz, 1MHz oraz od 22-30 tys. Podczas zabiegu przeprowadzany jest w tkankach skóry swoistego rodzaju „mikromasaż”, który pozytywnie wpływa na biochemię tkanek i prowadzi do ich lepszego natlenienia. Podczas procedury na skórę oddziałuje się mechanicznie, termicznie oraz chemicznie.

Komentarze (2) Czytaj całość…

NARL - odchudzanie ultradźwiękami

zgrabna sylwetka dzięki ultradźwiękom
NARL jest innowacyjną technologią, która wykorzystującą ultradźwięki przy stymulacji neuronów układu nerwowego i do uwalniania noradrenaliny w tkance tłuszczowej. Noradrenalina dociera do komórek tłuszczowych, łączy się z ich receptorami. W rezultacie aktywuje miejscową lipolizę. Uwolnione w komórkach wolne kwasy tłuszczowe (FFA) oraz glicerol muszą być natychmiast wyeliminowane poprzez tzw. spalanie, aby zapobiec ich ponownemu zmagazynowaniu w tkance tłuszczowej. Intensywne spalanie jest uruchamiane podczas wibrotreningu, który przeprowadzany jest tuż po działaniu ultradźwiękami.


Fale ultradźwiękowe - modelowanie ciała

fale ultrdźwiękowe
Do nieinwazyjnych metod zwalczania nadmiaru tłuszczu można zaliczyć terapię urządzeniami emitującymi zogniskowane fale ultradźwiękowe. Zabiegi wykonywane przy pomocy takich urządzeń pozwalają trwale pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Radiage - redukcja zmarszczek bez skalpela

radiage
Medycyna estetyczna to niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina na świecie. Coraz więcej osób dbających o swoje zdrowie pragnie zapobiegać efektom starzenia skóry. Przy czym chcą, aby zabiegi tego typu dawały szybkie efekty i nie wyłączały ich z życia zawodowego. Jednym z takich zabiegów oferowanych jest zabieg wykonywany przy użyciu fal radiowych.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie