Zarejestruj / Zaloguj

Termoradioczęstotliwość w walce z oznakami starzenia i nie tylko

termoradioczęstliwość
Wraz z upływem lat na naszym ciele zaczynamy zauważać nieodwracalne zmiany. Skóra zaczyna tracić jędrność i dawną elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Czas na zmiany - Nowatorska metoda walki z cellulitem!

cellulit
Cellulit ma bardzo duży wspływ na wygląd ciała jak i psychikę kobiet. Wiele PAŃ, których dotyczy ten problem, ma na udach i pośladkach nieestetyczną skórkę pomarańczową przyczyniającą się do pogorszenia jakości ich życia. Zgodnie z wynikami badań, cellulit jest problemem 85%-98% kobiet.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Innowacyjne zabiegi. SHAPETONIC RFSYSTEM - FALE RADIOWE

fale radiowe
Shapetonic - urzadzenie do ekskluzywnych zabiegów na twarz i ciało jest pierwszym aparatem emitującym fale radiowe (RF) i biostymulujące prądy. Opracowana prze firmę Cerri nowatorska metoda umożliwiła zwiększenie emisji energii, która  dociera wgłąb tkanek, stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu, z jednoczesnym zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa i komfortu.


eMatrix - SubAblacyjne odmłodzenie

ematrix
Fale radiowe (RF) są powszechnie stosowane w medycynie estetycznej. Zabiegi wykorzystujące RF dają naturalny efekt kompleksowej regeneracji skóry. Procedury tego typu można wykonywać niezależnie od pory roku oraz rodzaju skóry.


Ultracontour - liposukcja bez operacji?

ultracontur
Większość kobiet marzy o sylwetce Cindy Crawford. Pochłonięte życiem codziennym nie mamy czasu na ćwiczenia, terapie odchudzające, diety oraz inne zabiegi podtrzymujące nasze ciało w dobrej kondycji. To tu za dużo, to tam za mało, bardzo ciężko jest uzyskać upragnione proporcje ciała.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Ulthera - niechirurgiczne odmłodzenie skóry przy wykorzystaniu fal ...

Ulthera
Ulthera™ to nowoczesny zabieg, którego działanie oparte jest na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych do zwiększania napięcia skóry.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie