Zarejestruj / Zaloguj

Vaser Lipo - modelowanie sylwetki

vaser lipo liposukcja
W polskich klinikach wprowadzono nową metodę usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki. Dotychczas raczej niestosowana liposukcja ultradźwiękowa, została udoskonalona oraz unowocześniona. Dzięki wprowadzeniu nowych rozwiązań opartych na najnowocześniejszej technologii, wykonywanie liposukcji ultradźwiękowej przynosi nieocenione wyniki, bez ryzyka komplikacji.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Oxyultrason - oxybrazja łączona z falami ultradźwiękowymi jako skuteczny ...

oxyultrason
Zabieg oxybrazji, który potocznie nazywany jest mikrodermabrazją tlenową można łączyć z zabiegami wykonywanymi ultradźwiękami. Zabieg zapewnia odnowę skóry za pomocą połączenia dwóch nowoczesnych metod opartych na zasadach peelingu tlenowego i dogłębnego odżywiania skóry za pomocą ultradźwięków.


Diatermia - odmłodzenie skóry za pomocą fal radiowych

diatermia
Obecnie technologia fal radiowych jest bardzo rozpowszechniona. Powstają nowe urządzenia, których zadaniem jest efektywnie wykorzystywać fale radiowe do walki ze starzeniem skóry. Diatermia to zabieg całkowicie nieinwazyjny o bardzo szerokim spektrum działania. Urządzenie wykorzystywane przy zabiegu emituje fale radiowe o bardzo wysokiej częstotliwości i wykorzystujące diatermię, czyli objętościowe podgrzanie skóry.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Thermage - pora na cofnięcie czasu

thermage
Thermage® to urządzenie, którego działanie oparte jest na wykorzystaniu fal radiowych do zwiększania napięcia skóry. Zabieg przeznaczony jest dla osób w wieku 30 – 60 lat. 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Mix - mix zabiegów na niedoskonałości ciała

body mix
Problemy z nierównomiernym odkładaniem się tłuszczu ma zdecydowana większość ludzi. Nawet bardzo szczupłe osoby o smukłej sylwetce narzekają na znaczne pokłady tłuszczu w niechcianych miejscach, takich jak np.: ramiona, brzuch, uda, czy też łydki.

Komentarze (12) Czytaj całość…

EXILIS system do modelowania sylwetki

exilis
EXILIS to nieinwazyjny system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.
Urządzenie, skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała. Powoduje znaczącą poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry. Jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanej głowicy.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie