Zarejestruj / Zaloguj

Diatermia - redukcja tkanki tłuszczowej

diatermia
Fale radiowe są bardzo skuteczne w walce z różnymi niedoskonałościami ciała człowieka. Ich zdolności do objętościowego podgrzewania tkanki skóry pozwalają na osiągnięcie zaskakująco dobrych efektów. W ofertach salonów odnowy biologicznej są urządzenia do diatermii, czyli objętościowego podgrzewania skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 3-5 cm. Diatermia ma szerokie spektrum działania m. in. redukuje tkankę tłuszczową oraz wygładza cellulit. Częstotliwość fal radiowych skutecznie działa na komórki tłuszczowe, rozpuszczając je.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Therma Lipo - fale radiowe alternatywą dla liposukcji

therma lipo
Odkładający się tłuszcz w ciele dotyczy niemalże wszystkich ludzi. Nawet bardzo szczupłe osoby uskarżają się na pewne obszary ciała, w których tworzą im się złogi tłuszczowe. Temat niefrasobliwie odkładających się pokładów tłuszczu dotyczy głównie kobiet. Wahania w poziomie, niektórych hormonów często przyczyniają się do powstawania u nich cellulitu oraz tzw. „opuchów” tłuszczu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Diatermia - odmłodzenie skóry za pomocą fal radiowych

diatermia
Obecnie technologia fal radiowych jest bardzo rozpowszechniona. Powstają nowe urządzenia, których zadaniem jest efektywnie wykorzystywać fale radiowe do walki ze starzeniem skóry. Diatermia to zabieg całkowicie nieinwazyjny o bardzo szerokim spektrum działania. Urządzenie wykorzystywane przy zabiegu emituje fale radiowe o bardzo wysokiej częstotliwości i wykorzystujące diatermię, czyli objętościowe podgrzanie skóry.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Thermage - pora na cofnięcie czasu

thermage
Thermage® to urządzenie, którego działanie oparte jest na wykorzystaniu fal radiowych do zwiększania napięcia skóry. Zabieg przeznaczony jest dla osób w wieku 30 – 60 lat. 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Body Mix - mix zabiegów na niedoskonałości ciała

body mix
Problemy z nierównomiernym odkładaniem się tłuszczu ma zdecydowana większość ludzi. Nawet bardzo szczupłe osoby o smukłej sylwetce narzekają na znaczne pokłady tłuszczu w niechcianych miejscach, takich jak np.: ramiona, brzuch, uda, czy też łydki.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Termoradioczęstotliwość w walce z oznakami starzenia i nie tylko

termoradioczęstliwość
Wraz z upływem lat na naszym ciele zaczynamy zauważać nieodwracalne zmiany. Skóra zaczyna tracić jędrność i dawną elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie