Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Czy można dopełniać implanty silikonowe?

FAQ ilustacja
Tak, implanty silikonowe można dopełniać w okresie 6 miesięcy od implantacji. Obecnie na rynku są dostępne tzw. ekspandero-protezy (np. Beckera i Spectrum). Poprzez ich stopniowe dopełnianie solą fizjologiczną lub stężonym silikonem uzyskuje się pożądaną objętość. Decyzja o rodzaju implantu wszczepionego w klatkę piersiową powinna być podjęta wspólnie z lekarzem.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy po wypełnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym można je następnie ...

FAQ ilustacja
Przed każdym zabiegiem należy poinformować lekarza o wcześniej przebytych zabiegach. Nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania kolejnych dopełnień zmarszczek innymi substancjami. Należy jednak odczekać 6 – 12 miesięcy przed kolejnym zabiegiem.


Czy noszenie aparatu stałego boli?

aoarat stłay
Noszenie aparatu stałego związane jest pewnego rodzaju dyskomfortem, zwłaszcza jeśli ortodonta ustawi zbyt dużą siłę na zęby. Jeśli ból staje się bardzo mocny, to należy szybko zgłosić się do ortodonty, który zmniejszy siłę.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Czy zabieg Thermage jest skuteczny w likwidacji worków pod oczami?

FAQ ilustacja
Tak, jest skuteczny. Chcąc pozbyć się workowatych powiek dolnych, czy też nawet górnych warto jest skorzystać z nieinwazyjnego zabiegu Thermage (lifting przy pomocy fal radiowych), który zapewni dobre efekty na 4 – 5 lat.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jakiego rodzaju efektów mogę się spodziewać po mikrodermabrazji? Mam ...

FAQ ilustacja
Głębokich blizn, przypominających dołki mikrodermabrazja nie usunie w takim stopniu, jak zrobi to dermabrazja laserowa. Dermabrazja laserowa jest powiązana z krótkim okresem rekonwalescencji, ale usuwa blizny w 70 – 80 %. Jeśli chodzi o mikrodermabrazję, to należałoby zdecydować się na serię zabiegów w dobrym salonie kosmetycznych, gdzie sprzęt jest wysokiej klasy. Seria 8 zabiegów mikrodermabrazji kosztuje tyle, co jeden zabieg dermabrazji laserowej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Jak odmłodzić okolice oczu?

pytanie
Okolice oczodołów niewątpliwie są najdelikatniejszymi obszarami twarzy. Niestety to właśnie w tych miejscach większość osób zauważa pierwsze oznaki starzenia, do których można zaliczyć: kurze łapki, przebarwienia, cienie pod oczami, worki pod oczami, zmarszczki wokół oczu itp.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie