Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Jak długo trwa usuwanie tatuażu?

Jak długo trwa usuwanie tatuażu?
Jednoznaczna odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Proces usuwania tatuażu zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju tatuażu, głębokości jego wykonania oraz skóry.
 


Jak szybko wychwycić wady zgryzu u dziecka?

wady zgryzu
W pierwszych dniach od urodzenia, dziecko poddawane jest szczegółowym badaniom, podczas których mogą być wychwycone wady wrodzone szczęki lub nabyte podczas porodu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jak się pozbyć nadmiaru tłuszczu ze wzgórka łonowego?

pytanie
Istnieje możliwość liposukcji wzgórka łonowego, podczas której komórki tłuszczu zostaną usunięte na stałe. Można również zgłosić się na zabieg lipolizy iniekcyjnej, czy też laserowej. 


Czy piersi po włożeniu wkładek silikonowych będą symetryczne?

wkładki silikonowe
Uzyskanie symetrycznego efektu zabiegu jest niezwykle trudne. Ciało ludzkie jest z natury asymetryczne. Jedna połowa ciała ludzkiego różni się w pewnym stopniu od drugiej, dlatego wykonanie operacji implantacji wkładek silikonowych wymaga od lekarza wysokich kwalifikacji i doświadczenia. Chirurdzy przyznają, iż uzyskanie symetrycznego efektu jest bardzo ważnym aspektem zabiegu i jednym z trudniejszych elementów zabiegu.


Jak mogę domowymi sposobami zapobiec zmarszczkom wokół oczu?

Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i szybko pojawiają się na niej zmarszczki.


Czy będąc w ciąży mogę wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym?

pytanie
Lekarze z reguły odradzają przeprowadzanie iniekcji wypełniaczy podczas ciąży i w okresie laktacji, ponieważ dotychczas nie zostały przeprowadzone badania w tym zakresie.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie