Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Jak mogę pozbyć się fałd nosowo-wargowych "bez skalpela"?

Fałdy nosowo-wargowe można zakwalifikować do najszybciej pojawiających się zmarszczek na twarzy, zaraz po tzw. zmarszczkach mimicznych. Ujawniają się one już po 25 roku życia, zarysowują się w formie kresek łączących zewnętrzne końce nozdrzy z kącikami ust. Z czasem kreski przekształcają się w fałdy, które z roku na rok pogłębiają się. Twarz przez nie zaczyna wyglądać na starszą i zmęczoną.


Jakie wypełniacze likwidują głębokie zmarszczki i przywracające rysy ...

Podczas zabiegów wykorzystujących jednofazowy żel usieciowanego kwasu hialuronowego o wysokim stopniu oczyszczenia uzyskuje się doskonałe efekty odmładzające. Wypełniacz na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego spełnia funkcję implantu wolumetrycznego przywracającego owal twarzy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy mikrodermabrazja usunie mi zmarszczki, mam 50 lat?

Mikrodermabrazja nie usuwa zmarszczek głębokich. Zabieg ten tylko w niewielkim stopniu wygładza skórę. Żeby było widać spektakularne efekty potrzeba by było wykonać serię 10-12 zabiegów, w odstępach 2-3 tygodniowych. Niemniej jednak, głębokie zmarszczki pozostałyby takie same.
 


Jak nawilżyć skórę zimą w domu?

skóra
Istnieje wiele sprawdzonych sposobów nawilżenia skóry zimą. Na wstępie warto jest zauważyć, iż substancje nawilżające powinny być dostarczone do naskórka przed substancjami odżywczymi, gdyż to te ostatnie utrzymują stan nawilżenia skóry.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Jak powinnam przygotować się do peelingu chemicznego?

peeling chemiczny
Na kilka tygodni przed procedurą należy dokładnie oczyszczać skórę specjalnymi płynami. Wskazane jest również nakładanie kremów przeciwsłonecznych. Dobre przygotowanie skóry do peelingu polepszy końcowe efekty i zapobiegnie infekcjom pozabiegowym.
 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Strasznie wypadają mi włosy, czy mogę temu jakoś zaradzić?

Jeśli wychodzące włosy przekraczają dopuszczalne normy (dziennie może wypaść ok. 100 włosów), to warto jest niezwłocznie zgłosić się do dermatologa. Szybko można zadziałać biorąc odpowiednie suplementy diety, uzupełniając witaminy A i E (można również brać cynk).
 


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie