Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Jak długo po operacji plastycznej należy odczekać zanim powróci się do ...

operacja plastyczna
Większość operacji plastycznych zakłada leczenie ambulatoryjne, pozwalające na odzyskanie pełnej aktywności w domu. Wielu pacjentów już po 3-4 dniach czuje się na siłach, aby powrócić do normalnego funkcjonowania, jednak po operacjach twarzy mogą być potrzebne nawet dwa tygodnie na zanik sińców. W przypadku operacji przeprowadzanych w miejscach ukrytych, pod ubraniem, pacjenci mogą wrócić do pracy, czy szkoły często już w pierwszym tygodniu po zabiegu, natomiast wykonywanie drobnych ćwiczeń możliwe jest już po 2-3 tygodniach.


Jak mogę pozbyć się pajączków z twarzy?

pajączki
Przy cerze naczynkowej, wrażliwej, na której powstały już tzw. pajączki najważniejsza jest profilaktyka. 


Ile jest potrzebnych zabiegów, żeby pozbyć się kolorowego tatuażu?

FAQ ilustacja
Kolorowe tatuaże należy usuwać np. laserami aleksandrytowymi oraz neodymowymi. Niestety ich usuwanie wiąże się z przeprowadzeniem kilkunastu zabiegów w zależności od wielkości „obrazka”, zazwyczaj jest to liczba minimalnie 6 zabiegów. Takie stopniowe działanie na skórę pozwala na uzyskanie skóry o naturalnej pigmentacji, bez wyraźnej blizny.


Jak intensywnie odżywić skórę z rozszerzonymi naczynkami?

cera naczynkowa
Dla wyżej wspomnianego rodzaju skóry najlepiej jest wybrać w profesjonalnym gabinecie medycyny estetyczne program zabiegowy, który zapewnia dostarczenie skórze następujących składników: rutyny, witaminy C, alantoiny. Dodatkowo procedura dla skóry wyjątkowo wrażliwej powinna być wzbogacona o zastosowanie preparatów wyciągu z arniki oraz oleju arachidowego.


Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

wybielanie zębów
Zabieg wybielania zębów powinien być wykonywany w profesjonalnym gabinecie lekarskim, wtedy będzie on całkowicie bezpieczny. Wykwalifikowany stomatolog zadba, bowiem odpowiednio o ochronę zębów i dziąseł.


Czy usuwanie tatuaży laserem jest bolesne?

usuwanie tatuaży
Odczuwanie bólu podczas zabiegu laserowego zależy w bardzo dużym stopniu od pacjenta/ki. Światło lasera o niskiej częstotliwości wywołuje na skórze człowieka uczucie porównywalne do „prztyczka” zrobionego naciągniętą gumką, natomiast emisja tzw. długiej fali lasera może być bardziej odczuwalna.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie