Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Czy decydując się na powiększenie piersi, muszę podpisać zgodę na ...

Zabieg powiększania piersi przy użyciu wkładek, to obecnie standard w klinikach medycyny estetyczniej. Procedura ta obarczona jest relatywnie małym ryzykiem niepowodzenia lub komplikacji.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Jaki manicure jest modny w tym sezonie?

manicure
Przede wszystkim w tym sezonie jest modna naturalność.
Teraz modne są kolory nude (w kolorze skóry), trzeba dobrzeć dobry odcień pasujący do kolorytu skóry.
Czy długie paznokcie? – przede wszystkim dobrze dobrane do stylu, mogą być to długie paznokcie, ale odpowiednio wysmuklone.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Jakie zabiegi zalecane są zimą?

Zima to czas, w którym intensywnie powinniśmy odżywiać naszą skórę oraz dbać o odpowiedni poziom jej nawilżenia. Należy pamiętać o złuszczaniu naskórka (np. poprzez mikrodermabrazję, peeling chemiczny – pamiętajmy, że zabieg złuszczania powinien być odpowiednio dobrany do rodzaju skóry).

Komentarze (5) Czytaj całość…

Czy istnieją jakieś przeciwskazania do zastosowania Botox’u na zmarszczki?

botox na zmarszczki
Zabiegi wygładzania zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej należą do jednych z bezpieczniejszych. Niemniej jednak istnieją pewne przeciwwskazania do wykonywania tego typu zabiegów, a są nimi m.in.:

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jakich zabiegów powinnam unikać będąc w ciąży?

zabiegi w ciąży
Dla przyszłych mam mamy dobrą widomość. Okres ciąży nie musi być pasem ciągłych wyrzeczeń. Kobieta w tym okresie może korzystać z dobrodziejstw salonów piękności, z wykluczeniem niektórych zabiegów – najczęściej tych bardzo inwazyjnych.
W większości salonów SPA uruchomiona jest linia zabiegów przeznaczonych specjalnie dla kobiet oczekujących dziecka.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Po zabiegu mezoterpii igłowej miałam okropne siniaki. Jakie mogły być ...

mezoterpia igłowa
Przyczyną powstawania siniaków po zabiegu mezoterpii igłowej może być przyjmowanie leków rozkurczających naczynia krwionośne np. aspiryny. Jest to z reguły główny powód powstania zasinień oraz nadmiernej opuchlizny.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie