Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Mam dziwne szramy na szkliwie zębów, czy to możliwe żeby uległo ono ...

szkliwo
Szkliwo zębów może ulec uszkodzeniu i to bez specjalnej, mechanicznej ingerencji człowieka. W jamie ustnej żyje blisko 300 gatunków bakterii. Dla szkliwa najgorsze są te, które przetwarzają cukry obecne w pokarmach na szkodliwe dla zębów kwasy.
 


Jestem bardzo otyła, czy coś medycyna estetyczna mi zaoferuje?

FAQ ilustacja

Obecnie szeroko stosowane są zabiegi wykorzystujące prąd RF np. VelaShape. Zabiegi tego typu rozbijają tłuszcz. Pomagają w odzyskaniu utraconej, młodzieńczej figury.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Jak można przyspieszyć odchudzanie?

Chcąc wspomóc spalanie tłuszczu oraz wymodelować ładnie sylwetkę, przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry warto jest rozważyć następujące programy zabiegowe (wykorzystujące specjalistyczne urządzenia):
 - zabiegi wykorzystujące ultradźwięki,
 - zabiegi wykorzystujące fale radiowe,
 - drenaże limfatyczne (wykonywane przy użyciu specjalnych głowic),
 - zabiegi wykorzystujące podczerwień,
 - zabiegi łączące różne technologie np. łączące działanie fal radiowych i ultradźwięków,
 - lipolizę iniekcyjnę,
 - mezoterapię igłową i bezigłową,
 - zabiegi pielęgnacyjno-wyszczuplające np. maski błotne, zabiegi krio, zabiegi zawijania ciała.
 


Mam pięćdziesiąt lat. Czy mogę w tym wieku powiększyć sobie biust?

powiększanie piersi
Chirurdzy plastyczni kwalifikując pacjentkę na zabieg powiększania piersi nie kierują się jej wiekiem metrykalnym. Biorą oni pod uwagę jej ogólny stan zdrowia oraz uwarunkowania anatomiczne.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy implant może być wszczepiony zaraz po utracie zęba?

Wszczepienie implantu zaraz po usunięciu zęba jest możliwe i coraz częściej stosowane. Do tego typu zabiegu wykorzystywane są specjalnie opracowane implanty. O tym, czy po ekstrakcji (usunięciu zębów) włożyć implant decyduje chirurg szczękowy.
 


Jak zadbać o rozdwajające się paznokcie?

Rozdwajające paznokcie mogą być oznaką problemów zdrowotnych, dlatego z tą dolegliwością warto jest zwrócić się do dermatologa. Niemniej jednak w pewnym stopniu można o nie zadbać również domowymi sposobami. Łamliwych i rozdwajających się paznokci nie powinno się obcinać nożyczkami, a jedynie opiłowywać szklanym pilnikiem (warto jest taki zabieg wykonywać raz w tygodniu). Można również płytkę paznokcia smarować witaminą A oraz moczyć ją w naparze z siemienia lnianego.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie