Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Czy po obszernej liposukcji pozostają blizny?

liposukcja, blizny
Wszystko zależy od kondycji skóry pacjenta/ki, jeśli skóra jest elastyczna i nie ma skłonności do bliznowacenia, wszystkie nacięcia powinny ładnie zasklepić się, a wszelkie zgrubienia zniknąć po 2-3 latach. Niestety w przypadku skóry ze skłonnościami do bliznowacenia, blizny mogą pozostać na całe życie. Na szczęście chirurg wykonujący tego typu zabiegi dba o to, żeby nacięcia wykonać w naturalnych załamaniach skóry w celu ich ukrycia.

 

 


Czy powiększanie piersi implantami powoduje rozstępy?

FAQ ilustacja
Wszczepienie implantów może spowodować powstanie rozstępów na skórze piersi. Jednak rzadko tak się dzieje. Jeśli istnieje obawa, że w Twoim przypadku powstaną rozstępy, to najlepiej jest wybrać mniejszy rozmiar implantu, w celu ograniczenia napięcia skóry.


Mam strasznie obwisłą skórę na brzuchu oraz fałd tłuszczu, czy ...

FAQ ilustacja
Problem Pani brzucha powinien ocenić lekarz chirurg, a zwłaszcza skalę problemu luźnej skóry. W przypadkach bardzo rozciągniętego fałdu brzusznego konieczna jest abdominoplastyka, potocznie nazywana plastyką brzucha. Natomiast, jeśli dana osoba ma duży depozyt nagromadzonego tłuszczu oraz rozciągniętą skórę w dolnej części brzucha, to często wykonywany jest zabieg łączony tzn. plastykę brzucha wykonuje się wraz z liposukcją.


Mam garba na nosie, nie chcę mieć operacji, co mogę zrobić?

FAQ ilustacja

Lekarze specjalizujący się w iniekcji wypełniaczy tkankowych, potrafią wykorzystać wypełniacze np. na bazie kwasu hialuronowego do korekty nosa. Stosując odpowiednią technikę wstrzyknięć mogą optycznie poprawić wygląd nosa, całkowicie lub częściowo niwelując np. tzw. garb. Mogą również wymodelować ładny grzbiet lub czubek nosa.


Mam strasznie spierzchnięte usta. Jak mogę o nie zadbać?

usta
Spierzchnięte usta można „podratować” stosując domowe metody. Najpierw skórę ust można delikatnie zetrzeć peelingiem drobnoziarnistym. Następnie nałożyć grubo miód i odczekać parę minut. Następnie jego nadmiar zetrzeć papierowym ręcznikiem (lub zjeść, jak ktoś jest smakoszem miodów). Można też zaaplikować balsam do ust z dużą zwartością witaminy A i B.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy wszczepione implanty piersi trzeba wymieniać?

FAQ ilustacja
Wkładki silikonowe nie są produktem przeznaczonym na całe życie pacjenta. W pewnym momencie może zajść konieczność wymiany Twoich implantów. Okres pomiędzy wszczepieniem, a wymianą wkładek silikonowych jest różny dla każdej kobiety. Istnieje wiele powodów, dla których powinno wymieniać się implanty silikonowe m. in. są nimi przemieszczenie się wkładki lub wyciek silikonu. Czasami kobiety zmieniają preferencje, co do wielkości piersi i zgłaszają chęć wszczepienia większych wkładek.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie