Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Mam 47 lat i pierwsze oznaki wiotczenia skóry na twarzy, czy decydować się ...

Być może w takim wieku wystarczy przeprowadzenie mało inwazyjnej procedury polegającej na odpowiednim wprowadzeniu w skórę różnych wypełniaczy, czyli tzw. liftingu wolumetrycznego. Polega na przywróceniu twarzy objętości, a tym samym wymodelowaniu jej zarysu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy mogę uzyskać lifting twarzy bez operacji?

FAQ ilustacja
Nie. Efektywna korekcja głębokich zmarszczek twarzy oraz obwisłej skóry może być uzyskana tylko poprzez chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry.


Jaki zabieg mogę zastosować na całe ciało, żeby dobrze je nawilżyć?

nawilżenie
Obecnie istnieje cała gama zabiegów głęboko nawilżających całe ciało. Jednym z nich jest maska algowa, kładziona na całe ciało. Koszt takiego zabiegu to około 100-200 PLN.
 


Jaka metoda jest najskuteczniejsza na cienie pod oczami?

FAQ ilustacja
Istnieją opinie, iż problem cieni pod oczami jest nie do rozwiązania, niektóre kliniki w ogóle odmawiają zajmowania się takim problemem. Niemniej jednak warto jest podjąć, choć próbę wyeliminowania szarych cieni pod oczami. Nie ma najskuteczniejszej metody, gdyż dobór odpowiedniej techniki zależy od indywidualnych cech skóry danej osoby. Wybór zabiegu oraz zakres działania należy powierzyć specjaliście w tej dziedzinie.


Czy nici Aptos można usunąć?

FAQ ilustacja
Istnieje możliwość zarówno wymiany, jak i całkowitego usunięcia nici Aptos. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Chirurg precyzyjnie odnajduje wierzchołki nici i delikatnie je wysuwa. Wielu lekarzy nie zaleca usuwania nici, ponieważ zabieg taki może być powiązany z nieestetycznym efektem.


Jakie są przeciwwskazania epilacji laserowej?

Przed decyzją o wykupieniu całej serii zabiegów, odbywa się specjalistyczna konsultacja, na której dana osoba kwalifikowana jest do epilacji laserowej.
 


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie