Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Kiedy najlepiej jest zrobić sobie peeling chemiczny?

Wykonywanie peelingów jest szczególnie zalecane wiosną oraz jesienią, czyli wtedy, kiedy słońce nie jest zbyt ostre. Po zabiegu należy stosować kremy z filtrami, najlepiej z faktorem powyżej 30. Skóra  może być trochę zaróżowionabezpośrednio po peelingu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy mogę zrobić sobie peeling kwasami zimą?

peeling zimą
Peelingi kwasami (inaczej mówiąc peelingi chemiczne) nie mogą być wykonywane zimą ani latem. Najlepszym okresem na taki zabieg jest wczesna wiosna oraz jesień. Skóra po zabiegu kwasami (nawet tymi o niskim stężeniu 30 – 40%) jest bardzo wrażliwa i delikatna.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Czy przed urlopem mogę poddać się peelingowi chemicznemu?

peeling chemiczny
Przed planowanym urlopem letnim i związanym z nim opalaniem najlepiej jest zrezygnować z zabiegów, podczas których stosowane są kwasy owocowe oraz inne substancje chemiczne silnie złuszczające naskórek.


Jak przeciwdziałać wadom zgryzu u dziecka?

wady zgryzu
Niestety wiele wad zgryzu nabywa się podczas dzieciństwa. Na ostateczne ukształtowanie się zgryzu dziecka wpływ ma wiele czynników nie w pełni zależnych od jego rodziców. Na przykład karmienie piersią jest lepszym rozwiązaniem niż karmienie butelką. Lekarze specjaliści od ortodoncji zachęcają do jak najdłuższego karmienia dziecka piersią.
 


Mam strasznie wysuszone dłonie. Jaki zabieg zalecany jest na zimowe ...

sucha skóra dłoni
Kiedy temperatura powietrza spada poniżej zera warto jest troskliwie zadbać o skórę dłoni. Na skutek działania zimnego wiatru oraz mrozu skóra dłoni bardzo szybko czerwieni się i daje uczucie napięcia oraz pierzchnięcia. Zabieg Coffee Spa jest szczególnie zalecany na dłonie i stopy. 


Czy peeling migdałowy mogę wykonać latem?

Peeling migdałowy, kryjący się również pod nazwą Mandel Peel może być wykonywany przez cały rok bez ryzyka hiperpigmentacji, gdyż nie zawiera substancji fotouczulających.  


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie