Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do zadawania pytań ilustracja W tej sekcji umieszczamy zgłaszane przez Was pytania oraz problemy i jednocześnie przedstawiamy nasze odpowiedzi. Zaznaczamy, że odpowiedzi mają charakter informacyjny, przybliżający zagadnienie z jakim zwracacie się do nas. KAŻDY zgłaszany nam przypadek traktujemy indywidualnie i jednocześnie zwracamy uwagę, że odpowiedzi nie mają charakteru porady medycznej i diagnostycznej. Pytanie wraz z odpowiedzią będzie publikowane na łamach serwisu bez danych mogących zidentyfikować osobę kierującą do nas pytanie. W związku z powyższym gwarantujemy Wam anonimowość, poczucie bezpieczeństwa i swobody w zakresie komunikowania się z redakcją CzasNaZmianę.pl

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jednocześnie zapraszamy do zadawania pytań! :) Czasami warto się przełamać ...
Kiedy najlepiej jest zrobić sobie peeling chemiczny?

Wykonywanie peelingów jest szczególnie zalecane wiosną oraz jesienią, czyli wtedy, kiedy słońce nie jest zbyt ostre. Po zabiegu należy stosować kremy z filtrami, najlepiej z faktorem powyżej 30. Skóra  może być trochę zaróżowionabezpośrednio po peelingu.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Mam strasznie wysuszone dłonie. Jaki zabieg zalecany jest na zimowe ...

sucha skóra dłoni
Kiedy temperatura powietrza spada poniżej zera warto jest troskliwie zadbać o skórę dłoni. Na skutek działania zimnego wiatru oraz mrozu skóra dłoni bardzo szybko czerwieni się i daje uczucie napięcia oraz pierzchnięcia. Zabieg Coffee Spa jest szczególnie zalecany na dłonie i stopy. 


Czy przed urlopem mogę poddać się peelingowi chemicznemu?

peeling chemiczny
Przed planowanym urlopem letnim i związanym z nim opalaniem najlepiej jest zrezygnować z zabiegów, podczas których stosowane są kwasy owocowe oraz inne substancje chemiczne silnie złuszczające naskórek.


Czy peeling migdałowy mogę wykonać latem?

Peeling migdałowy, kryjący się również pod nazwą Mandel Peel może być wykonywany przez cały rok bez ryzyka hiperpigmentacji, gdyż nie zawiera substancji fotouczulających.  


Czy po obszernej liposukcji pozostają blizny?

liposukcja, blizny
Wszystko zależy od kondycji skóry pacjenta/ki, jeśli skóra jest elastyczna i nie ma skłonności do bliznowacenia, wszystkie nacięcia powinny ładnie zasklepić się, a wszelkie zgrubienia zniknąć po 2-3 latach. Niestety w przypadku skóry ze skłonnościami do bliznowacenia, blizny mogą pozostać na całe życie. Na szczęście chirurg wykonujący tego typu zabiegi dba o to, żeby nacięcia wykonać w naturalnych załamaniach skóry w celu ich ukrycia.

 

 


Czy powiększanie piersi implantami powoduje rozstępy?

FAQ ilustacja
Wszczepienie implantów może spowodować powstanie rozstępów na skórze piersi. Jednak rzadko tak się dzieje. Jeśli istnieje obawa, że w Twoim przypadku powstaną rozstępy, to najlepiej jest wybrać mniejszy rozmiar implantu, w celu ograniczenia napięcia skóry.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2017 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie