Zarejestruj / Zaloguj

Epilacja laserem diodowym Light Sheer okolic bikini

epilacja okolic bikini
  Mankamentem niektórych laserów służących do trwałej epilacji włosów jest to, że nie mogą być one stosowane na wrażliwych obszarach ciała. Laser diodowy Light Sheer rozwiązał problem niechcianego owłosienia nawet na bardzo wrażliwej skórze, dzięki zastosowaniu końcówki chłodzącej, która skutecznie obniża temperaturę skóry podczas zabiegu.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Epilar System - trwała epilacja nawet bardzo jasnych włosów

epilar system
Pomimo bezpieczeństwa zabiegi laserowego usuwania niechcianego owłosienia nie budzą u wszystkich zaufania. Strach przed światłem lasera determinuje ich wstrzemięźliwość względem tej metody epilacji i szukania innych alternatywnych sposobów niwelacji nieestetycznego owłosienia. Ponadto, niektóre technologie laserowe nie rozwiązują problemów jasnego owłosienia.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Epilacja laserem diodowym Light Sheer twarzy u kobiet

epilacja laserem doskonały sposób na pozbycie się zarostu
Trwałe usunięcie włosów na twarzy domowymi metodami jest całkowicie niemożliwe. Golenie, wyrywanie, czy też depilacja woskiem przynoszą bardzo krótkotrwałe efekty, przy czym golenie może przyczynić się do szybszego odrostu włosów. Nie trzeba podkreślać jak dużym problemem, a jednocześnie dyskomfortem jest wyrastanie włosów na twarzy kobiety. Włoski w okolicy ust, uszu, brody i policzków są wielokrotnie źródłem kompleksów dziewcząt oraz dojrzałych kobiet.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Epilacja pach laserem diodowym Light Sheer

epilacja pach
Włosy pod pachami są ogólnie uważane za bardzo nieestetyczne. Nawet mężczyźni coraz częściej zgłaszają się do gabinetów celem trwałego pozbycia się włosów z tego obszaru ciała. Zazwyczaj osoby, które zgłaszają się na zabiegi trwałego usunięcia włosów spod pach motywują swoje postępowanie dwoma przesłankami: zwiększeniem estetyki ciała oraz dbaniem o jego higienę. Brak włosów pod pachami może przyczynić się do przedłużonego uczucia świeżości ciała, zwłaszcza w okresie letnim.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Roczny koszt epilacji

epilacja
Laserowa epilacja ciała polega na trwałym usunięciu włosów. Efekt taki jest osiągany dzięki przyłożeniu wiązki światła laserowego bezpośrednio do skóry. Wyprodukowane przez laser ciepło jest transferowane to cebulki włosa.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Epilacja laserem diodowym Light Sheer do wszystkich rodzajów skóry nawet do ...

epilacja laserem diodowym
Owłosienie dłoni, nóg, twarzy oraz innych części ciała nie jest w dzisiejszych czasach postrzegane jako estetyczne. Kobiety zmęczone częstymi zabiegami depilacyjnymi coraz częściej zgłaszają się na zabiegi trwałej epilacji wybranych obszarów ciała.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie