Zarejestruj / Zaloguj

„Zatrzymaj czułe chwile” – konkurs z Cleanic Kindii

Twój maluszek uśmiecha się do ciebie swoim najpiękniejszym uśmiechem, stawia pierwsze kroki, wraz z tobą odkrywa fascynujący świat. Zatrzymaj na zawsze czułe chwile z maleństwem.  Zrób zdjęcie swojej pociechy, kup 6 opakowań chusteczek Cleanic Kindii i w dniach 15.08 – 14.10.2014  weź udział w konkursie! Codziennie do wygrania wysokiej klasy aparaty fotograficzne Sony a5000 oraz szansa na zdobycie nagrody głównej – 1 z 10 profesjonalnych sesji zdjęciowych dla Twojego maluszka.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Nawilżamy skórę niemowląt

Skóra małych dzieci jest cienka, wrażliwa i łatwo traci wodę. Do jej prawidłowego funkcjonowania niezbędna jest stała opieka i pielęgnacja


Ibuvit – Po co Maluchowi witamina D?

Wszystkie witaminy są ważne w procesie prawidłowego rozwoju twojego dziecka. Jednak witamina D jest ważna szczególnie.
Nie warto dyskutować, czy w pierwszych latach życia dziecka witamina D jest najistotniejszą, czy tylko istotną. Dość powiedzieć, że odpowiada ona za prawidłową budowę kośćca – bo dzięki niejw organizmie wchłania się wapń i fosfor – więc zapobiega krzywicy.


Dla dzieci - Nowość! Krem ochronny przeciw odparzeniom

Kompletny emolient do skóry wrażliwej i podrażnionej
Odparzenia skóry czy zaczerwienione i podrażnione miejsca, które szczypią i swędzą, to nie tylko zmora maluchów,
ale także dorosłych. Dolegliwościom tym można jednak skutecznie zapobiegać, a gdy już się pojawią, właściwie zadbać o skórę.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Pod pieluszką

Co się dzieje pod pieluchą? Jest tam wilgotno i ciepło, kał i mocz drażnią skórę, pod szczelnie zapiętą, czasem za ciasną pieluchą brakuje powietrza. Jeśli pH kału i moczu jest zmienione (pod wpływem zakażeń, leków albo diety) - dodatkowo podrażnia. Ocierająca się o delikatną skórę dziecka pielucha wywołuje mikrourazy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie