Zarejestruj / Zaloguj

Pielęgnacja pupy u niemowląt

pupa niemowląt
Delikatna skóra niemowlęcia wymaga wyjątkowej pielęgnacji, a szczególnie ta ukryta pod pieluszką. Łatwo podrażnia się i odparza. Jak temu zapobiegać?

Komentarze (1) Czytaj całość…

Nowa platforma edukacyjna marki Emolium

emolium
Marka Emolium, lider w pielęgnacji emoliencyjnej, w trosce o potrzeby swoich konsumentów, przygotowała specjalne miejsce do dialogu i wymiany doświadczeń - platformę edukacyjną „Dawka miłości dla wrażliwości”.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Femina Skarb Matki Maść regenerująca na brodawki sutkowe

brodawki
Femina Maść to preparat do pielęgnacji brodawek sutkowych dla kobiet karmiących. Skutecznie regeneruje popękane brodawki a jednocześnie gwarantuje 100 % bezpieczeństwa dla dziecka - potwierdzone badaniami klinicznymi.

Komentarze (1) Czytaj całość…

AZS – diagnostyka, przyczyny, pielęgnacja

ek. med. Lidia Ruszkowska dla marki Emolium

Komentarze (4) Czytaj całość…

Emolienty – charakterystyka, rola w pielęgnacji

W prawidłowej pielęgnacji skóry nadmiernie suchej i podrażnionej bardzo ważne jest stosowanie preparatów, które głęboko wnikają w skórę. Substancje działające tylko na powierzchni skóry mogą nie być wystarczające.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Na każdy wiek – pielęgnacja skóry dziecka z Rossmannem

Każdy wiek ma swoje potrzeby i wymagania. Dotyczy to również pielęgnacji skóry. Dlatego kosmetyki dla dzieci, podobnie jak te dla dorosłych, muszą być dostosowane do kolejnych etapów rozwoju skóry. Mając tego świadomość, drogerie Rossmann przygotowały serie kosmetyków dedykowanych dla każdej grupy wiekowej: od niemowlęcia do nastolatka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie