Zarejestruj / Zaloguj

Idealne mydełko dla noworodka

Kąpiel noworodka powinna być krótka, ale też przyjemna. Jaki kosmetyk myjący wybrać? Który będzie najbardziej odpowiedni?


Mikołajki z lizakiem MultiFan

Dzieci uwielbiają słodycze! Szukasz słodkiej, ale jednocześnie zdrowej przekąski dla malucha? Mamy to! Do mikołajkowego prezent dołącz bezcukrowe lizaki MultiFan. Będzie i słodko i zdrowo!

Komentarze (3) Czytaj całość…

Pielęgnacja skóry noworodków i niemowląt

Lek. Anna Garbień, ekspert kampanii „Wspieramy Was od 1. dnia”


Rola bajki terapeutycznej w kształtowaniu postaw dzieci z AZS

Marta Żysko – Pałuba, ekspert kampanii Atopowi Bohaterowie


Atopowi Bohaterowie czują więcej

Warszawa, 20 listopada 2015 – Na atopowe zapalenie skóry (AZS) cierpi już co piąte dziecko  w Polsce. Obok dolegliwości skórnych, takich jak świąd czy nadmierna suchość, często zmagają się one ze wstydem, rozdrażnieniem, wyobcowaniem. To właśnie dla nich i ich rodzin powstała kampania „Atopowi Bohaterowie”.


Balbinek na ratunek atopikom

Skóra swędzi, łuszczy się, sprawia, że malec jest niespokojny i bez przerwy ma potrzebę drapania się? Sucha skóra, ze skłonnością do atopii to zmora coraz większej ilości noworodków i niestety odsetek dzieci chorych na atopię wciąż rośnie. Jak pomóc maleństwu by zminimalizować dyskomfort związany z tym schorzeniem?

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie