Zarejestruj / Zaloguj

Botox - nie oszczędzaj na zabiegu

zmarszczki
Zabieg iniekcji toksyny botulinowej należy do grupy procedur obarczonych znikomym ryzykiem powikłań oraz niskim stopniem inwazyjności. Niemniej jednak jest to procedura najczęściej wykonywana w okolicach twarzy i błąd osoby wykonującej zabieg może oszpecić nasz wygląd.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Botox lift - uzupełnieniem leczenia implantologicznego

botox lift
Czy można po wyjściu od stomatologa wyglądać młodziej, o co najmniej 5 lat? Okazuje się, że kliniki stomatologii estetycznej, co raz częściej łączą leczenie implantologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odkryli, bowiem że takie zintegrowane współdziałanie wielu specjalistów pozwala na zwiększenie efektów estetycznych leczenia, a tym samym wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjenta/ki.


Dysport - toksyna botulinowa na nadpotliwość

nadpotliwosc pach
Nadmierna potliwość jest niewątpliwie bardzo krępującym problemem dla osób na nią cierpiących. Dotychczas nadpotliwość była tematem tabu. Osoby, którym ona doskwiera często czują się wyalienowane i starają się jak najskrzętniej ukryć swoją przypadłość. Trudzą się aby zamaskować mokre plamy pod pachami, przemoczone skarpety oraz wilgotne dłonie przed wzrokiem osób trzecich. Najgorsze wydają się być dla nich kontakty międzyludzkie zwłaszcza w momentach napięcia oraz stresu.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Dysport - ogólna charakterystyka zabiegu

dysport nadpotliwość
Nadpotliwość bywa, dla niektórych osób poważnym problemem utrudniającym kontakty międzyludzkie, pracę zawodową oraz uczucie komfortu. Mokre plamy pod pachami, przepocone skarpety oraz wilgotne i śliskie dłonie mogą być dużym problemem, zwłaszcza u osób nieśmiałych.

Komentarze (4) Czytaj całość…

DYSPORT bezoperacyjne przeciwdziałanie zmarszczkom

dysport
Obecnie na rynku dostępne są dwa preparaty uzyskiwane z toksyny botulinowej: Botox oraz Dysport. Zabiegi wykonywane przy użyciu tych preparatów nieznacznie różnią się między sobą.
Botox jest nazwą handlową produktu wykonanego przez Allergan (szczegółowe informacje o Botox zamieszczone są w zakładce „Botox i Dysport”). Dysport z kolei to nazwa handlowa produktu opracowanego przez Beaufour Ipsen International. Dysport stosowany jest częściej od Botox-u w USA, natomiast w Polsce na równi z Botox-em.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie