Zarejestruj / Zaloguj

Lasery w chirurgii estetycznej - dermabrazja laserowa

dermabrazja_laserowa
W medycynie wykorzystuje się kilkanaście różnego rodzaju urządzeń laserowych. Ze względu na charakter oddziaływania na tkankę lasery można podzielić na dwie grupy: lasery wysokoenergetyczne (chirurgiczne) hard lasers i lasery niskoenergetyczne (biostymulacyjne) soft lasers.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Mikrodermabrazja połączona z działaniem lasera biostymulującego oraz ...

mikrodermabrazja
Zabiegi mikrodermabrazji są dosyć powszechnymi procedurami wykonywanymi niemalże w każdym gabinecie kosmetycznym. Jest to zabieg, który polega na stopniowym, mechanicznym złuszczeniu naskórka. Podczas procedury wykorzystywane jest specjalne urządzenie, które wyposażone jest w głowice ścierające. Są one pokryte malutkimi kryształkami z prawdziwego diamentu lub korundu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Rozstępy – jak szybko sobie pomóc

rozstępy
Rozstępy pojawiają się na skutek jednoczesnego działania wielu czynników połączonych z indywidualnymi predyspozycjami człowieka. Z reguły powstają na skutek szybkiego przyrostu masy ciała oraz częstych zmian wagi ciała. W fazie bardzo rozwiniętej rozstępy tworzą lekkie wgłębienia w skórze i są wyczuwalne przy dotyku skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Dermabrazja laserowa a klasyczna - porównanie metod

dermabrazja laserowa
Dermabrazja klasyczna przebiega przy użyciu specjalnego narzędzia ścierającego, natomiast dermabrazja laserowa, przy użyciu wysokoenergetycznego lasera. Wysokoenergetyczny laser w sposób bezkrwawy i kontrolowany odparowuje skórę.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Laser erbowy - wykorzystywany do fotodermabrazji

laser erbowy
Obecnie dostępne na rynku urządzenia, wykorzystywane w medycynie estetycznej, mają charakter multiplikacyjny i multi-technologiczny. Łączą w sobie różne technologie i mogą być wykorzystywane do wielu zabiegów. Urządzenia te wyposażone są w odmienne końcówki, tzw. wymienialne moduły, dzięki którym można przeprowadzać szeroką gamę zabiegów od epilacji włosów do likwidacji teleangiektazji.


 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lasery chirurgiczne

lasery_chirurgiczne
Lasery w medycynie są stosowane już od lat. W latach 60-tych XX wieku zastosowano je po raz pierwszy w dermatologii. W późniejszych latach były one stopniowo wprowadzane niemalże do każdej dziedziny medycyny. Obecnie są one powszechnie używane w medycynie.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie