Zarejestruj / Zaloguj

Rodzaje łysienia

łysienie
Istnieją różne kryteria podziału rodzajów łysienia. Z medycznego punktu widzenia łysienie możemy podzielić na:
- łysienie bliznowaciejące;
- łysienie niebliznowaciejące, do którego zaliczamy:
o łysienie androgenowe u mężczyzn,
o łysienie androgenowe u kobiet,
o łysienie anagenowe (tzw. plackowate),
o łysienie telogenowe.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Zmiana kształtu oka

kształt oka
Wykreować swoje nowe oblicze
Każdy z nas ma prawo do bycia pięknym. Jeśli pragniemy mieć ładne i wyraziste oczy to obecnie dzięki rozpowszechnieniu zabiegów chirurgii plastycznej możemy wyzwolić się od władzy losu i wreszcie posiadać wygląd, na jaki zasługujemy. Jeśli ktoś czuje się źle ze swoim wyglądem to nigdy nie będzie pewny siebie. Ciężko mu będzie odnieść sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pamiętajmy - uroda daje siłę!

Komentarze (3) Czytaj całość…

Endotine Ribbon - korekta konturu twarzy poprzez lifting policzków oraz linii ...

endotine ribbon
Często wraz z upływem lat kondycja skóry ulega znacznej degradacji. Zaczyna ona tracić swoją jędrność oraz elastyczność. Czasami osoby starsze, które szybko i znacznie zredukowały swoją wagę mają problemy z obwisłą skórą w dolnej części twarzy. W pewnym wieku zbyt luźna skóra zwłaszcza w okolicach policzków zaczyna wyglądać bardzo nieestetycznie. Nadmiernie zwiotczałej i opadającej skórze w dolnej części twarzy można łatwo zaradzić, przeprowadzając zabieg mało inwazyjnego liftingu twarzy, przy użyciu bioabsorbowalnych implantów Endotine Ribbon.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Implanty silikonowe a wypełnione roztworem soli fizjologicznej

powiększanie piersi
Operacji powiększania piersi poddają się najczęściej kobiety z małym lub nieproporcjonalnym biustem. Przed podjęciem decyzji o zabiegu warto jest zaznajomić się z rodzajami implantów, w celu podjęcia świadomej decyzji (uwzględniającej uwagi lekarza) dotyczącej rozmiaru oraz budowy wkładki powiększającej piersi.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Podnoszenie brwi i czoła

podnoszenie brwi, czoła
Nawet jeśli w głębi duszy czujemy się młodo i wciąż mamy siłę na dobrą zabawę oraz nieodparte chęci życia na pełnych obrotach to i tak nie oszukamy zegara biologicznego naszego ciała. Nasza skóra na twarzy powie o nim całą prawdę. Na podstawie jej wyglądu możemy określić wiek, a nawet samopoczucie drugiej osoby. Obecnie procesy starzenia skóry zachodzą znacznie szybciej, gdyż promienie słoneczne oraz zanieczyszczenia środowiska są silniejsze.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Blepharoplastyka górna - plastyka powiek górnych

plastyka powiek górnych
Plastyka powiek górnych niweluje opadającą skórę na oczy. W rezultacie osoba, która poddała się zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Wykonanie zabiegu gwarantuje trwałe efekty i osiągnięcie zamierzonych celów.
Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami, zmarszczek w kątach oczu oraz opadających brwi.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie