Zarejestruj / Zaloguj

Ginekomastia - rozpoznanie oraz leczenie

ginekomastia
Podejrzenie ginekomastii najlepiej rozstrzygnąć konsultując to z lekarzem specjalistą jakim jest endokrynolog. Podczas badania lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad, podczas którego zada pytania dotyczące zaobserwowanych przez Ciebie objawów, zapyta o twój styl życia, zażywane leki oraz używki (np. środki dopingujące - testosteron).

Komentarze (5) Czytaj całość…

Miniabdominoplastyka - ogólna charakterystyka zabiegu

miniabdominoplastyka
Plastyka brzucha jest zabiegiem, który może być wykonywany zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Miniabdominoplastyka jest operacją mniej inwazyjną od pełnej oraz modyfikowanej plastyki brzucha.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Operacja plastyczna szerokiego nosa

szeroki nos
Ładny, zgrabny i proporcjonalny nos wpływa w dużym stopniu na wygląd całej twarzy. Jest on najbardziej widoczną częścią twarzy i jego kształt mocno determinuje zachowanie proporcji na całej twarzy.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Mammoplastyka - redukcja wielkości piersi

mammoplastyka piersi
Czasami kobiecy atrybut jakim jest obfity biust niestety ciąży. Coś co może dla wielu wydawać się powodem do dumy paradoksalnie może odebrać radość życia, w tym znacząco ograniczyć życiową aktywność. Obfite i jednocześnie opadające piersi mogą być przyczyną bólu karku, kręgosłupa, przyczynić się do deformacji pleców i barków, oraz powodować odparzenia i wysypki skórne pod piersiami.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Obszerna liposukcja wpływa pozytywnie na zdrowie pacjenta

liposukcja obszerna
Oczywistym jest, że otyłość to nie tylko nieatrakcyjny wygląd, ale również zagrożenie dla zdrowia. Według najnowszych badań usuwanie dużej ilości tłuszczu poprzez liposukcję może nie tylko wpłynąć pozytywnie na wygląd kobiety, ale również poprawić jej stan zdrowia.
Za obszerną liposukcję uważa się zabieg, podczas którego usuwa się od 5 – 6 litrów tłuszczu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Implanty mięśnia piersiowego - opis zabiegu

implanty mięśnia piersiowego u mężczyzn
Jeszcze niedawno główną grupę osób zainteresowanych zabiegami stanowiły kobiety. Obecnie również i mężczyźni stali się otwarci na rozwiązania chirurgii plastycznej. Coraz częściej odwiedzają oni lekarzy chirurgów, prosząc o poprawę swojego wyglądu.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie