Zarejestruj / Zaloguj

Implanty silikonowe - rodzaje nacięć skóry podczas operacji

rodzaje nacięć piersi
Istnieje kilka rodzajów nacięć skóry na piersiach, wykonywanych w celu implantacji wkładek powiększających biust. Wśród nich można wyróżnić:
 - nacięcie podpiersiowe,
 - nacięcie okołosutkowe,
 - nacięcie pod pachą,
 - nacięcie w pępku.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Blepharoplastyka - plastyka powiek górnych i dolnych

plastyka powiek górnych
Plastyka powiek górnych i dolnych kompleksowo niweluje opadającą skórę oraz nadmiar tłuszczu z okolicy oczu. W rezultacie osoba, która poddała się temu zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Plastyka powiek gwarantuje trwałe efekty odmładzające. Dzięki niej spojrzenie pacjenta staje się bardziej wyraziste, a jego twarz wydaje się być bardziej wypoczęta. Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami, zmarszczek w kątach oczu oraz opadających brwi.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Implant mięśnia piersiowego - ogólna charakterystyka budowy implantu

implant  mięśnia piersiowego
Implant mięśnia piersiowego – stosowanie wkładek
Implanty silikonowe są głównie stosowane do poprawy konturu klatki piersiowej u mężczyzn. Ich budowa różni się swą konsystencją od wkładek stosowanych przy operacjach augmentacji piersi u kobiet.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Implanty piersi - postępowanie po zabiegu implantacji wkładek ...

implanty piersi
Implanty piersi – kiedy można powrócić do normalnego trybu życia?
Czas rekonwalescencji trwa kilka dni, podczas których dana osoba może odczuwać lekki dyskomfort. Pomimo trudności związanych z poruszaniem się oraz ogólnym osłabieniem organizmu bezpośrednio po zabiegu należy powolutku wstawać i troszkę pochodzić. Poruszanie się zapobiega powstawaniu żylaków oraz zakrzepów krwi, dlatego tak bardzo ważne jest chodzenie o własnych siłach już po kilku godzinach od operacji.
Do pracy oraz swoich codziennych obowiązków można powrócić już po 4-7 dniach, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Jeśli dana osoba pracuje fizycznie np. jako instruktor fitness to niestety musi dłużej powstrzymywać się od pracy (nawet do 30 dni).

Komentarze (12) Czytaj całość…

Odmładzanie okolicy oczodołowej - modelowanie młodego spojrzenia

odmladzanie oczu
Dotychczas wrażliwe okolice oka były traktowane z dużą rezerwą podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niektórzy lekarze wręcz omijali okolice oka, nie wykonując w tym obszarze żadnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa, delikatna i cienka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting szyi - krótki opis procedury

lifting szyi
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka. Często przeprowadzając tylko lifting szyi ludzie nie wykonując żadnej operacji na twarzy wyglądają nawet o 5 lat młodziej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie