Zarejestruj / Zaloguj

Liposukcja ud - wszystko o zabiegu

liposukcja ud
Zabieg liposukcji może być wykonywany:
 - metodą klasyczną, która polega na wykonaniu drobnych nacięć i wprowadzeniu przez nie cieniutkiej rurki podłączonej do specjalnego ssącego urządzenia,
- strzykawkami, w których wytwarza się podciśnienie, na skutek którego tłuszcz zostaje wciągnięty do wnętrza strzykawki,
- ultradźwiękami - w tym wypadku rurka wprowadzona do ciała wysyła fale ultradźwiękowe, które rozbijają komórki tłuszczu,

Komentarze (7) Czytaj całość…

Co się dzieje z komórkami tłuszczowymi jak chudniemy?

komórki tłuszczowe
Chudnąc spalamy nasze kropelki tłuszczu. W efekcie komórka tłuszczowa pozostaje opróżniona i głodna, gotowa przyjąć następnym razem jeszcze większą porcję molekuł tłuszczowych. Pusta komórka tłuszczowa ulega spłaszczeniu.
Dieta, ćwiczenia pomogły nam spalić kropelki tłuszczu, które wydaliliśmy z organizmu. Niestety ciepłych mieszkanek dla kropelek tłuszczu nie możemy sami zburzyć.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Worki pod oczami - skuteczne ich usuwanie za pomocą blepharoplastyki ...

worki pod oczami
Worki pod oczami są poważnym problemem estetycznym, który dotyka wielu osób. Lekarze dokładnie nie wiedzą, jakie są powody ich powstawania i jak im przeciwdziałać. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w pomysłach na innowacyjne kosmetyki, które wyeliminują opuchliznę spod oczu. Niestety wszelkie specyfiki działają powierzchniowo, a worki pod oczami to problem struktury, która znajduje się pod skórą.

Komentarze (25) Czytaj całość…

Blizny - ogólna charakterystyka chirurgicznych metod zmniejszania blizn

blizny
Każdą bliznę można potocznie nazwać „nabytym defektem skóry”. Mogą one powstać na skutek urazów, przebytych operacji lub innych zdarzeń losowych dotyczących każdej części ciała człowieka. Według niektórych osób nabyte przez nich blizny są swoistego rodzaju ozdobą ciała, znakiem ich wyróżniającym. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Implanty silikonowe - rodzaje nacięć skóry podczas operacji

rodzaje nacięć piersi
Istnieje kilka rodzajów nacięć skóry na piersiach, wykonywanych w celu implantacji wkładek powiększających biust. Wśród nich można wyróżnić:
 - nacięcie podpiersiowe,
 - nacięcie okołosutkowe,
 - nacięcie pod pachą,
 - nacięcie w pępku.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Blepharoplastyka - plastyka powiek górnych i dolnych

plastyka powiek górnych
Plastyka powiek górnych i dolnych kompleksowo niweluje opadającą skórę oraz nadmiar tłuszczu z okolicy oczu. W rezultacie osoba, która poddała się temu zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Plastyka powiek gwarantuje trwałe efekty odmładzające. Dzięki niej spojrzenie pacjenta staje się bardziej wyraziste, a jego twarz wydaje się być bardziej wypoczęta. Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami, zmarszczek w kątach oczu oraz opadających brwi.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie