Zarejestruj / Zaloguj

Korekta siodełkowatego nosa - ogólna charakterystyka

nos siodełkowaty
Niewątpliwie nos jest bardzo ważną częścią twarzy. Będąc jej wystającym elementem jest tym samym najbardziej widoczną oraz dominującą partią. Niewłaściwe proporcje nosa mogą wyraźnie wpłynąć na cały wizerunek człowieka. Problemy związane z kształtem nosa mogą być wrodzone lub nabyte na skutek nieszczęśliwych losowych wypadków.
 


Endotine Ribbon - lifting szyi

endotine ribbon
Starzejąc się skóra człowieka traci jędrność i zaczyna wiotczeć. W rezultacie pojawiają się pierwsze rozciągnięte fałdy na granicy linii żuchwy i szyi. Czasami skóra jest na tyle wiotka, iż zaczyna nieestetycznie obwisać. Nadmiernie zwiotczałej i opadającej skórze w dolnej części twarzy można łatwo zaradzić, przeprowadzając zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy, przy użyciu bioabsorbowalnych implantów Endotine.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Liposukcja ud - wszystko o zabiegu

liposukcja ud
Zabieg liposukcji może być wykonywany:
 - metodą klasyczną, która polega na wykonaniu drobnych nacięć i wprowadzeniu przez nie cieniutkiej rurki podłączonej do specjalnego ssącego urządzenia,
- strzykawkami, w których wytwarza się podciśnienie, na skutek którego tłuszcz zostaje wciągnięty do wnętrza strzykawki,
- ultradźwiękami - w tym wypadku rurka wprowadzona do ciała wysyła fale ultradźwiękowe, które rozbijają komórki tłuszczu,

Komentarze (7) Czytaj całość…

Co się dzieje z komórkami tłuszczowymi jak chudniemy?

komórki tłuszczowe
Chudnąc spalamy nasze kropelki tłuszczu. W efekcie komórka tłuszczowa pozostaje opróżniona i głodna, gotowa przyjąć następnym razem jeszcze większą porcję molekuł tłuszczowych. Pusta komórka tłuszczowa ulega spłaszczeniu.
Dieta, ćwiczenia pomogły nam spalić kropelki tłuszczu, które wydaliliśmy z organizmu. Niestety ciepłych mieszkanek dla kropelek tłuszczu nie możemy sami zburzyć.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Worki pod oczami - skuteczne ich usuwanie za pomocą blepharoplastyki ...

worki pod oczami
Worki pod oczami są poważnym problemem estetycznym, który dotyka wielu osób. Lekarze dokładnie nie wiedzą, jakie są powody ich powstawania i jak im przeciwdziałać. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w pomysłach na innowacyjne kosmetyki, które wyeliminują opuchliznę spod oczu. Niestety wszelkie specyfiki działają powierzchniowo, a worki pod oczami to problem struktury, która znajduje się pod skórą.

Komentarze (25) Czytaj całość…

Blizny - ogólna charakterystyka chirurgicznych metod zmniejszania blizn

blizny
Każdą bliznę można potocznie nazwać „nabytym defektem skóry”. Mogą one powstać na skutek urazów, przebytych operacji lub innych zdarzeń losowych dotyczących każdej części ciała człowieka. Według niektórych osób nabyte przez nich blizny są swoistego rodzaju ozdobą ciała, znakiem ich wyróżniającym. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie